’yeni İşim Girişim Programı’ Mülakat Sonuçları Açıklandı

’yeni İşim Girişim Programı’ Mülakat Sonuçları Açıklandı

Trakya Kalkınma Ajansı tarafından başlatılan ve Kırklareli Üniversitesi, Namık Kemal Üniversitesi ve Trakya Üniversitesi işbirliği ile oluşturulan "Yeni İşim Girişim Programı" mülakat sonuçları açıkla...

Trakya Kalkınma Ajansı tarafından başlatılan ve Kırklareli Üniversitesi, Namık Kemal Üniversitesi ve Trakya Üniversitesi işbirliği ile oluşturulan "Yeni İşim Girişim Programı" mülakat sonuçları açıklandı.

Trakya Bölgesi’nde girişimcilik ekosisteminin geliştirilmesi ve üniversite merkezli teknolojik girişimlerin desteklenmesi amacıyla Trakya Kalkınma Ajansı tarafından başlatılan ve Kırklareli Üniversitesi, Namık Kemal Üniversitesi ve Trakya Üniversitesi işbirliği ile oluşturulan "Yeni İşim Girişim Programı" kapsamında yapılan mülakatların sonuçları açıklandı.

Üçer dakikalık konuşmalar şeklinde gerçekleşen mülakatlarda değerlendirme komitesinde KLÜ Rektör Yardımcısı ve Kırklareli Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörü Prof. Dr. Bülent Şengörür, Namık Kemal Üniversitesi Teknopark Genel Müdürü Prof. Dr. Bülent Eker ve Trakya Üniversitesi Teknopark Genel Müdürü Yrd. Doç. Dr. İlknur Taştan Boz yer aldı.

Mülakat ve değerlendirmeler sonrasında Üniversitenin Mühendislik Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü öğrencisi Busem Yalçınsoy, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü öğrencisi Büşra Kırcı, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü öğrencisi Cem Topal, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü öğrencisi Sertaç Kıyak başarılı bulundu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.