Uşak Sağlık Hizmetleri Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

Uşak Sağlık Hizmetleri Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

TKHK (Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu) Kurum Başkan Yardımcısı Dr. Ercan Özgül katılımıyla Uşak Sağlık Hizmetleri Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirildi.Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Kurum Başkan...

TKHK (Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu) Kurum Başkan Yardımcısı Dr. Ercan Özgül katılımıyla Uşak Sağlık Hizmetleri Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirildi.

Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Kurum Başkanı Yardımcısı Dr. Ercan Özgül, Emeklilik ve Sicil İşlemleri Daire Başkanlığı Bekir Yiğit, Tabip Dışı Personel Atama Daire Başkanlığı Ertan Yılmaz katılımı ile Uşak’da “Uşak Kamu Hastaneleri Birliği Sağlık Hizmetleri Değerlendirme Toplantısı” gerçekleştirildi. Açılış konuşmalarının ardından, Uşak Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Yalçın Atlı sunum gerçekleştirdi.

Genel Sekreterlik bünyesine bağlı olarak hizmet veren sağlık tesislerinde yapılan Tıbbi, idari ve mali çalışmalar, hastanelerin fiziki koşulları, tıbbi cihaz gereksinimleri ve personel ihtiyaç durumu değerlendirildi. Eşme ve Banaz ilçelerinde yapımı devam eden hastane binalarının inşaatları ile ilgili gelişmeleri, uzun ve kısa vadede yapılacak olan projeler hakkında bilgi verildi. Yöneticiler, sağlık hizmetinin aksatılmadan nasıl daha verimli olabileceğini, hasta memnuniyetini arttırmaya yönelik çalışmaların son hızla devam edeceğini karşılıklı fikir alış verişinde bulunarak dile getirdiler.

TKHK Kurum Başkan Yardımcısı Dr. Ercan Özgül toplantı değerlendirmesinde Uşak Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliğinin iki yıllık zaman sürecinde hizmet odaklı çalıştıklarını ve kaynakların kullanımı noktasında verimli göstergelere sahip olduğunu belirterek, kısa zamanda iyi başarı kaydedildiğini söyleyerek şöyle devam etti; “Sağlık hizmetlerini nitelik ve nicelik olarak daha iyi seviyeye çıkarmak, halkımızın sağlık sorunlarına çözümler üreten iyi bir ekip kurulduğunun farkında olduklarını Uşak ‘da açılacak özellikli sağlık hizmetlerin artırılması noktasında kurum olarak hem insan hem de finansal destek sağlayacaktır. İfadelerini kullandı.

Sağlık Hizmetleri Değerlendirme Toplantısı hastane gezisi ve katılımcıların hatıra fotoğrafı son buldu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.