Stso’dan İşletmelere Kobi Proje Tanıtımı

Stso’dan İşletmelere Kobi Proje Tanıtımı

Siirt’teki işletmelere yönelik, KOBİ Proje Destek Programı ile ilgili Ticaret ve Sanayi Odası konferans salonunda bilgilendirme toplantısı düzenlendi.Çok sayıda işletme temsilcisinin katıldığı toplant...

Siirt’teki işletmelere yönelik, KOBİ Proje Destek Programı ile ilgili Ticaret ve Sanayi Odası konferans salonunda bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Çok sayıda işletme temsilcisinin katıldığı toplantıda konuşan STSO Başkan Vekili Nedim Kuzu, işletmelerin sağlıklı bir şekilde büyüyebilmesi, daha uzun ömürlü olabilmesi ve ekonomideki etkinliklerinin attırılması için yönetim becerilerinin ve kurumsal yetkinliklerinin geliştirilmesinin önemli olduğun söyledi. Kuzu, "Günümüz ekonomisinde işletmelerin mal ve hizmetlerin dünya pazarlarına ve yerel pazarlara markalanarak sunulmasının bir zorunluluk haline geldi. KOBİ Proje Destek Programı kapsamında verilecek desteğin içeriği hakkında 11 Kasım 2015 Çarşamba günü saat 14.00’da Siirt Ticaret Sanayi Odası Konferans Salonunda tanıtım toplantısı yapılacak, tüm üyelerin katılımını bekliyoruz" dedi.

KOSGEB Siirt Müdürü Ömer Erkılıç ise, işletmelerin destek kapsamında kurumsallaşmanın geliştirilmesi ve KOBİ’lerde markalaşmaya geçiş konu başlıklarında yapacakları projelere 150 bin liraya kadar destek verileceğini, bu destekten yararlanmak isteyen işletmelerin 30 Kasım 2015 tarihine kadar proje başvurusunda bulunabileceklerin söyledi.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.