Sigortacılar ve ATSO eğitim iş birliği yapacak

Sigortacılar ve ATSO eğitim iş birliği yapacak

Antalya Sigorta Acenteleri Derneği (ANSAD) Başkanı İbrahim Düzenli ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin'i...

Antalya Sigorta Acenteleri Derneği (ANSAD) Başkanı İbrahim Düzenli ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin'i ziyaret etti.

Geçtiğimiz günlerde yapılan seçimlerle göreve gelen İbrahim Düzenli ve Yönetimini tebrik eden Başkan Davut Çetin, dernek yönetimine çalışmalarında başarılar diledi. ATSO olarak her zaman iş birliğine hazır olduklarını ifade eden Başkan Davut Çetin, "Antalya'nın sorunlarının çözümü için sivil toplum olarak birlik ve beraberlik içinde çalışmalıyız" dedi.

Sigortacılık sektörünün sorunlarına da değinen Başkan Davut Çetin, "Sektörün pek çok problem yaşadığını yakından biliyorum. Meclis Başkanımız Süleyman Özer'in de sizin sektörünüzün bir temsilcisi olması sebebiyle sektörü yakından takip ediyoruz" şeklinde konuştu. Sektörde yer alan kişilerin sosyal bilincinin de çok yüksek olduğuna değinen Başkan Davut Çetin, "Sigortacılık fakültesinin açılması için sektör temsilcileri çok büyük bir uğraş içerisinde. İlgili meslek komitemiz de Antalya'da resif alanı oluşturulmasıyla ilgili bir çalışma yürütüyor. Bunlar sektörün sadece kendisi için değil kent için de çalıştığının çok güzel örnekleri. Bu açıdan örnek bir meslek grubusunuz. Umarım kente katkı koyan bu çalışmalarınız artarak devam edecek" diye konuştu.

İlk adım eğitim iş birliği

ATSO'nun çalışmalarından da bahseden Başkan Davut Çetin, özellikle ATSO Akademi'nin çok önemli eğitim faaliyetleri yürüttüğünü dile getirdi. ATSO Akademi çatısı altında düzenlenen eğitimlerin işverenlere ve çalışanlara önemli bir yol gösterici olduğunu belirten Başkan Davut Çetin, "Akademi'de düzenlenen eğitim programlarına sektör olarak katılabilirsiniz. Burada mesleki ihtiyaçlarınızın karşılanacağı faaliyetler düzenlenebilir. ANSAD ile Odamız karşılıklı olarak bu konuda bir iş birliği yaparak ilk adımı atabiliriz" ifadelerini kullandı.

Özer bizim için bir şans

ATSO'nun kente yaptığı katkıyı takdir ettiklerini dile getiren ANSAD Başkanı İbrahim Düzenli, ATSO'nun Antalya'nın önemli yapı taşlarından biri olduğunu söyledi. Meclis Başkanı Süleyman Özer'in de kendi sektörlerinin bir temsilcisi olmasını sigortacılar bir şans olarak gördüklerini ifade eden Başkan Düzenli, "Bu sayede yaptığımız çalışmaları daha kolay anlatabiliyoruz" diye konuştu. ATSO ile yapılacak iş birliği çalışmalarının da çok önemli olduğunu ifade eden Başkan Düzenli, ilk adımı ATSO Akademi ile atmaktan da mutluluk duyacaklarını söyledi.

ANSAD Başkanı İbrahim Düzenli ve Yönetim Kurulu Üyeleri, görüşmenin sonunda Başkan Davut Çetin'e günün anısına bir plaket verdi.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.