Sağlık Yöneticilerinden Anlamlı Ziyaret

Sağlık Yöneticilerinden Anlamlı Ziyaret

Zonguldak İl Sağlık Müdürü Dr. Bilal Cin, Halk Sağlığı Müdürü Dr. Yusuf Kaya ve Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Uzman Dr. Mustafa Özkan Gün tedavileri devam eden hastaları evlerinde ziyaret ed...

Zonguldak İl Sağlık Müdürü Dr. Bilal Cin, Halk Sağlığı Müdürü Dr. Yusuf Kaya ve Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Uzman Dr. Mustafa Özkan Gün tedavileri devam eden hastaları evlerinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundular.

Sağlık Yöneticileri akşam saatlerinde kent merkezine bağlı Yağcılar Mahallesinde oturan Evde Sağlık Hizmeti alan bakıma muhtaç engelli Mehtap Nilay Perdahçıoğlunun yanı sıra Dilaver mahallesinde oturan diyaliz tedavisi gören Cafer Boz”un evlerine giderek geçmiş olsun dileklerinde bulunarak hastalar ile yakından ilgilendiler. Sağlık Yöneticilerinin akşam saatlerinde kendilerine yapılan ani ziyaretlerinden dolayı büyük bir memnunluk duyduğunu ifade eden Doğuştan Bakıma Muhtaç Engelli Mehtap Nilay Perdahçıoğlunun annesi Seval Perdahçıoğlu ise burada yapmış olduğu kısa açıklamasında ise özetle şunları söyledi:

"Çocuğum doğuştan bedensel ve zihinsel engelli olarak yaşıyor, rehabilitasyon ve diğer evde sağlık tedavileri yapılmaktadır. İlimizin Sağlık Hizmetlerinde Üst Yöneticilerinin bize yapmış oldukları nezaket ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum ve aynı zamanda kendimizin yalnız olmadığımızı hissettik “ dedi.

Zonguldak İl Sağlık Müdürü Dr. Bilal Cin ise ziyaret ile ilgili olarak yapmış olduğu açıklamada ise söyle dedi:

"Sağlık Bakanlığımıza bağlı hastane ve diğer sağlık kuruluşlarından hizmet alan vatandaşlarımızın memnuniyetini ve hizmet kalitemizi sorgulamak amacı ile vatandaşlarımızın evlerine periyodik olarak ziyaretlerde bulunarak vatandaşlarımızın Bakanlığımız ve Sağlık Müdürlüğümüzden beklentilerini ve memnuniyetlerini gözlemliyor ve evlerinde kendilerini ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulunuyoruz. Bu ziyaretlerimiz ilimiz merkez ve ilçelerinde periyodik aralıklarla devam ettireceğiz."

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.