Milletvekilleri Teşekkür Ziyaretlerinde

Milletvekilleri Teşekkür Ziyaretlerinde

AK Parti Düzce Milletvekilleri Faruk Özlü, Fevai Arslan ve Ayşe Keşir, 1 Kasım seçimlerinde Düzce’nin 70.5 oy oranı yakalamasında büyük pay sahibi olan ilçelere teşekkür ziyaretlerinde bulundu.1 Kasım...

AK Parti Düzce Milletvekilleri Faruk Özlü, Fevai Arslan ve Ayşe Keşir, 1 Kasım seçimlerinde Düzce’nin 70.5 oy oranı yakalamasında büyük pay sahibi olan ilçelere teşekkür ziyaretlerinde bulundu.

1 Kasım seçimlerinde batı illeri arasında oy oranıyla birinci olan AK Parti Düzce’de Milletvekilleri, ilçe teşkilatlarına teşekkür ziyaret gerçekleştirdi. Gümüşova, Cumayeri ve Gölyaka ilçe teşkilatlarına giderek teşkilat mensuplarıyla bir araya gelen AK Parti Düzce Milletvekilleri Faruk Özlü, Fevai Arslan ve Ayşe Keşir, seçim dönemindeki çalışmalarından dolayı teşekkür ettiler.

AK Parti Düzce Milletvekili Faruk Özlü, “7 Haziran ve 1 Kasım seçimleri öncesinde teşkilatlarımızla uyum içinde çalışmalarımızın neticesini aldık. İlçelerimizin bizi yönlendirmesi ise daha çok vatandaşımıza ulaştık ve onların desteğini aradık. Güzel bir seçim dönemi geçirerek çok yüksek bir oy oranı yakaladık. Bu oranının yakalanmasında emeği geçen tüm teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Gölyaka, Cumayeri ve Gümüşova ilçelerinde ilçe teşkilat üyelerine hitap eden AK Parti Düzce Milletvekili Fevai Arslan ise 11 defa zaferle çıktıklarını ve teşkilatların desteği olmadan zafere ulaşmanın zor olduğunu kaydetti. Arslan, “AK Partimizin kurulduğu günden bu yana arkamızda hep teşkilatların desteğini gördük ve bu destek sayesinde milletin partisi olduk. 7 Haziran seçimlerinin ardından milletin istediğini gördük ve 1 Kasımda da buna yönelik çalışmalarımızı yaptık. Allah’a şükür ki yüne yüksek bir oy oranı aldık. İlçelerimizin oy ortalaması yüzde 75’in üzerinde ve biz de bu teveccühe layık olacağız” ifadelerinde bulundu.

Düzce’nin ilk kadın milletvekili Ayşe Keşir ise iyi işlerin teşkilatlarla yapıldığını kaydederek, “Teşkilatlarımızla birlikte yılmadan, yorulmadan Yeni Türkiye’nin inşasını yapacağız. Teşkilatlarımızın desteğini çok önemsiyorum ve onların büyük gayreti ve özverisi ile 1 Kasım seçimlerinde de Düzcelilerimizin desteğini aldık. Sizlere çok teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.