MİDDER Başkanı Altuğ: “Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın gelişi heyecana neden oldu”

MİDDER Başkanı Altuğ: “Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın gelişi heyecana neden oldu”

15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği (MİDDER) Diyarbakır İl Başkanı Engin Altuğ, Gençlik Festivaline katılmak üzere kente geleceği ileri sürülen...

15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği (MİDDER) Diyarbakır İl Başkanı Engin Altuğ, Gençlik Festivaline katılmak üzere kente geleceği ileri sürülen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı çok iyi bir şekilde karşılayacaklarını ifade etti.

MİDDER Diyarbakır İl Başkanı Engin Altuğ, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Gençlik Festivaline katılmak üzere Diyarbakır'a geleceğini ileri sürdü. Altuğ, Diyarbakır'ın bu tarz festivallere ihtiyacının olduğunu ve hükümetin de her zaman Diyarbakır'a sonuna kadar hizmet aşkıyla yandığını ifade ederek, "Diyarbakır yıllarca acılarla boğuşmuş bir kenttir. Hükümetimiz ve değerli Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan sayesinde refah düzeyine erişmiş olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımız Diyarbakır'a yine güzellikler katmak için geliyor. Bu da Diyarbakır halkı olarak bizleri de heyecanlandırıyor. Çünkü Cumhurbaşkanı Erdoğan demek iş demek, aş demektir. Diyarbakır halkına iş ve aşın kapılarını açtıkları için değerli Cumhurbaşkanımıza ve değerli hükümetimize sonsuz teşekkür ediyorum" dedi.

15 Temmuz'u da hatırlatan ve terörün her zaman insanlığı hedef aldığını belirten Altuğ, "Terör her zaman insanlığı hedef almıştır, 15 Temmuz gecesi alçakça darbe girişimi yapılmıştır. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısı ile milyonlarca vatansever meydanlara dökülmüştür. 15 Temmuz ülkeye yapılan hain bir saldırıdır. 35 çapulcunun, devlet içinde hain olanların yapmak isteyip de halkın birlik ve beraberliğe ile vatan sevgisi ile bayrak sevgisi ile vatani için toprağı için milleti için canını seve seve verebilecek halkın iman dolu göğüsleri ile karşılaştılar ve püskürtüldüler. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin söylediği gibi 12 Eylül'de onların çocukları kazandılar, ama 15 Temmuz Gecesinde onların gayrimeşru çocukları kaybetmiştir" diye konuştu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.