Memorial Antalya Hastanesi Uzman ve Akademik kadrosunu genişletiyor

Memorial Antalya Hastanesi Uzman ve Akademik kadrosunu genişletiyor

Memorial Antalya Hastanesi'nde, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun Boğaz ve Pediatri bölümlerine katılan 5 yeni isim, hasta kabulüne başladı.

Memorial Antalya Hastanesi'nde, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun Boğaz ve Pediatri bölümlerine katılan 5 yeni isim, hasta kabulüne başladı.

Memorial Antalya Hastanesi, uzman ve akademisyen kadrolarını güçlendirmeye devam ediyor. Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun Boğaz ve Pediatri bölümlerine katılan 5 yeni isim, hasta kabulüne başladı.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü'ne ödüllü akademisyen

Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü'ne katılan Prof. Dr. Murat İnal, 1996 yılında Hacettepe Tıp Fakültesi'nden mezun oldu ve 2001 yılında SSK Ege Doğumevi ve Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde uzmanlığını tamamladı. 2007 yılında doçent ve 2011 yılında jinekolojik onkoloji cerrahisi uzmanı olan Prof. Dr. İnal, 2014 yılında profesör oldu. 1997'den bu yana sırasıyla kamu ve özel hastanelerde görev yapan Prof. Dr. Murat İnal'ın uluslararası hakemli dergilerde yayınlanan makaleleri ve bilimsel kuruluşlara üyeliği bulunuyor. 2006'da Amerika'da gerçekleştirilen yarışmada 21. Yüzyılın En Değerli Beyinleri Ödülü'ne layık görülen Prof. Dr. İnal, özellikle kadın kanserlerinin cerrahisi alanında modern tıbbın tüm olanaklarını kullanan tedavi yöntemlerini başarıyla uygulamaktadır.

Cerrahi bölümlere uzman isimler

Op. Dr. Timur Uğurlu da 2001 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu ve 2002-2007 yılları arasında Sağlık Bakanlığı Ege Doğumevi ve Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanlık eğitimini tamamladı. 2007 yılından bu yana birçok kamu ve özel hastanede görev yapan Op. Dr. Uğurlu, Ocak 2017'de Memorial Antalya Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü'nde hasta kabulüne başladı.

Kulak Burun Boğaz Bölümü'ne başlayan Op. Dr. Oğuz Yılmaz da 1994 - 2000 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi'nde eğitimini tamamladıktan sonra 2001 - 2006 yılları arasında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Kulak Burun Boğaz ihtisası yaptı. 2006'da Almanya'da Freiburg Üniverstats Klinikum HNO'da kulak ameliyatları üzerine eğitim aldı. 2007-2008 yılları arasında kamu ve özel hastanelerde KBB uzmanı olarak göre yapan Op. Dr. Yılmaz, Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi uzmanı olarak hasta kabulüne başladı.

Pediatri Bölümü'ne iki yeni isim

Uz. Dr. Ömer Berk; 1995-2002 yılları arasında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde eğitimini tamamladıktan sonra 2004 yılında Ege Üniversitesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü'ne uzmanlık eğitimi aldı. Daha sonra birçok kamu ve özel hastanede görev yapan Uz. Dr. Berk, Ekim 2015'te İngiltere'de çocuk sağlığı ve hastalıkları eğitiminin ardından, Hastanede tam zamanlı hasta kabulüne başladı.

Uz. Dr. Zeycan Canıtez, 2002-2008 yılları arasında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimi tamamladıktan sonra 2010 yılında Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü'nde uzmanlık eğitimi aldı. Birçok kamu ve özel çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanlığının yani sıra Yenidoğan Yoğun Bakım sorumlu hekimi olarak görev yaptı. Uz. Dr. Zeycan Canıtez, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olarak tam zamanlı hasta kabulüne başladı.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.