Küreci: Millet İradesine Hep Güvendik

Küreci: Millet İradesine Hep Güvendik

Ak Parti Muğla İl Başkanı İnsan Küreci, 1 Kasım seçim sonuçlarını değerlendirdi. Küreci, seçim sürecinde fedakârca çalışan partililere teşekkür etti.AK Parti İl Başkanı Küreci, “Adalet ve Kalkınma Par...

Ak Parti Muğla İl Başkanı İnsan Küreci, 1 Kasım seçim sonuçlarını değerlendirdi. Küreci, seçim sürecinde fedakârca çalışan partililere teşekkür etti.

AK Parti İl Başkanı Küreci, “Adalet ve Kalkınma Partisi her zaman milletimizin verdiği kararı saygıyla karşılamış ve en doğru kararı milletin vereceğine olan inancını hiç yitirmemiştir. Biz gerek 7 Haziran’da gerek 1 Kasım’da, gerekse de daha önceki seçimlerde millet iradesine olan saygımızı asla yitirmedik. 7 Haziran seçimlerinde verilen karar ne kadar önemliyse 1 Kasım Seçimlerinde verilen karar da o kadar önemlidir. Her iki karar da başımızın tacıdır. 1 Kasım’da tecelli eden millet iradesi bir kez daha hizmetten yana, kardeşlikten yana, istikrardan yana olmuştur. Milletimiz bize hizmet için bir fırsat daha vermiş, Ak Parti kadrolarına olan güvenini bir kez daha yinelemiştir. Partimize verilen destek ülke genelinde arttığı gibi Muğla’mızda da artmış, Muğlalı hemşerilerimiz desteklerini esirgememişlerdir. Bu destek açıkça göstermiştir ki milletiyle aynı dili konuşan, aynı dertle dertlenen, mutluluklarını mutluluk, hüzünlerini hüzün kabul eden parti Ak Parti’dir. Bu sebepledir ki ne zaman milletimize gidilse, ne zaman sandık denilse Ak Parti hep karşılık bulmuştur. Bugün gelinen nokta bize şunu ifade etmektedir. Şimdi ülke için hizmet vaktidir. Şimdi Muğla’mıza yatırım getirme, Muğla’mız için, Muğlalı hemşerilerimiz için koşturma vaktidir. Ben seçim vesilesi ile bu sonuçta emeği geçen herkese bir kez daha teşekkür ediyorum. Süreç boyunca hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan partimizin tüm kadrolarından, seçim gününde ve öncesinde görev alan tüm görevlilerimize, güvenlik güçlerimizden Sandığa giderek demokrasiye sahip çıkan tüm yurttaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.