Kulalı Süt Üreticiler, Tarım Fuarına Katıldı

Kulalı Süt Üreticiler, Tarım Fuarına Katıldı

Kuşadası’nda bu yıl 2’ncisi düzenlenen Expo Tarım ve Süt zirvesi fuarına katılan Kula Süt Üreticileri Birliği Üyeleri fuardan edindikleri yeni bilgilerle döndüler. 160 üyenin katıldığı fuarın oldukça...

Kuşadası’nda bu yıl 2’ncisi düzenlenen Expo Tarım ve Süt zirvesi fuarına katılan Kula Süt Üreticileri Birliği Üyeleri fuardan edindikleri yeni bilgilerle döndüler. 160 üyenin katıldığı fuarın oldukça verimli geçtiğini kaydeden Kula Süt Üreticileri Birliği Başkanı Harun Uysal, imkanları dahilinde bütün fuarlara katılmak istediklerini söyledi.

Tarım, hayvancılık ve süt zirvesi ile ilgili stantların açıldığı fuara katılan Kula Süt Üreticileri Birliği üyeleri, edindikleri bilgiler ile deneyim kazanılar. Her stantta faklı bilgiler alan üreticiler, hayvancılık ve tarım üzerine yapılan çalışmaları yerinde inceleme fırsatı buldular.

Memeli hayvanların süt verebilme ihtiyacı konusunda da bilgilerin verildiği fuara otobüs kaldırarak 160 üyenin bilgi edinmesini sağlayan Kula Süt Üreticileri Birliği Başkanı Harun Uysal, üreticilerin deneyim kazanması açısından bu tür fuarların oldukça önemli olduğunu ifade etti.

Fuarda bütün stantları tek tek gezerek bilgiler edindiklerini ifade eden başkan Uysal, “Bu sene Kuşadası’nda 2’ncisi düzenlenen Expo tarım ve süt zirvesi fuarına Kula’dan 160 üreticimiz ile gitme fırsatı bulduk. Birliğimizde üye olan üreticilerimiz ile fuarı gezerek, hayvancılık ve tarım üzerine yapılan çalışmaları ve aynı zamanda hayvanların süt verebilmelerindeki ihtiyaçları konusunda da bilgiler edindik. Üreticilerimizin bilgilerini daha da tazelediği bu fuara Kula Süt Üreticileri Birliği olarak araç kaldırdık. Toplamda 160 üreticimiz ile gittiğimiz fuarda deneyimler kazanarak Kula halkına daha güzel hizmet verebilmek adına çaba gösterdik. Deneyim kazanma ve kaliteli hizmet adına düzenlenen bu fuara katılan üreticilerimize teşekkür ediyorum. Kaliteli hizmet verebilmek adına düzenlenen diğer fuarlara da imkanımız dahilinde katılmak istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.