Kayseri Amatör Camiası Yemekte Bir Araya Geldi

Kayseri Amatör Camiası Yemekte Bir Araya Geldi

Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu yönetim kurulu toplantısı camianın önde gelen isimlerinin katılımı ile gerçekleştirildi.Yemekli toplantıya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Murat Eskici,...

Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu yönetim kurulu toplantısı camianın önde gelen isimlerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

Yemekli toplantıya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Murat Eskici, Türkiye Futbol Federasyonu Kayseri Bölge Müdürü Vahdi Elbaşı, AGÜSpor Kulüp Başkanı ve ASKF Başkan Yardımcısı Ömer Yağmur, Kayseri Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Başkan Yardımcısı Mehmet Aşık, TFFHGD Kayseri Genel Merkez Üyesi Ömer Faruk Ocak, TFFHGD Kayseri Şube Başkanı Fahri Aksoy, Kayseri İl Hakem Kurulu Başkan Çetin Topuz, Kayseri İl Hakem Kurulu Başkan Yardımcısı ve Hakem Atama Sorumlusu Demirel Yurtseveryener, Kayseri İl Disiplin Kurulu Başkanı İhsan Demir, Kayseri Saha Komiserleri Derneği Başkanı Şinasi Acar ve Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu yönetim üyeleri ve amatör spor kulüplerinin yöneticileri, antrenörler, hakem, gözlemci ve temsilciler katıldı.

Toplantıda konuma yapan Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Musa Soykarcı, amatör camia içindeki birlik ve beraberliğin bozulmasına izin vermeyeceklerini söyledi. Soykarcı, ’’Bu isimler onurlu bir görevi yerine getirmektedirler. Gençlerimizi kötü alışkanlıklardan kurtarıp spor sahalarına çekebilmek adına büyük bir mücadele veriyorlar. Bu yaptıkları özverili davranış için başkan ve yöneticileri tebrik ediyorum. Birlik ve beraberliğimizin asla bozulmasına asla izin vermeyeceğiz. Biz bir aileyiz’’ dedi.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.