İhlas “cebilon Unique“ İle Devler Arenasında

İhlas “cebilon Unique“ İle Devler Arenasında

Dünyanın en büyük Su Teknolojisi ve Su Yönetim Fuarı AQUATECH (RAI) Amsterdam fuarına katılan İhlas Ev Aletleri, fuarda ilk kez sergilenen 200 yeni inovatif ürün arasında bulunan Cebilon Unique Revers...

Dünyanın en büyük Su Teknolojisi ve Su Yönetim Fuarı AQUATECH (RAI) Amsterdam fuarına katılan İhlas Ev Aletleri, fuarda ilk kez sergilenen 200 yeni inovatif ürün arasında bulunan Cebilon Unique Reverse Osmosis cihazını katılımcıların beğenisine sundu.

Dünya su devleri Hollanda’nın Amsterdam kentinde bir araya geldi. Her iki yılda bir yapılan ve bu yıl 25.’si düzenlen Su Teknolojisi ve Su Yönetim Fuarı AQUATECH (RAI) fuarı 3-6 Kasım tarihleri arasında dünya su sektörünü bir araya getiriyor.

30 yıldır su teknolojileri konusunda çalışmalar yapan ve uluslararası üne sahip olan İhlas Ev Aletleri AQUATECH fuarında dünya devleri arasında ürünlerini tanıttı. Eylül ayında Berlin’de düzenlenen İFA ve daha sonra Çin’in Canton fuarında sergilenen ve AQUATECH fuarında da ilk kez sergilenen 200 yeni inovatif ürün arasında bulunan Cebilon Unique Reverse Osmosis cihazı büyük ilgi gördü. Dünyanın farklı ülkelerinde Su teknolojileri ve Yönetimi konusunda uzmanlaşmış 850 firmanın katıldığı fuarı dört gün boyunca 18 bin sektör temsilcisinin geçmesi bekleniyor.

İHLAS ’EN BÜYÜKLER’ ARASINDA

Dünyanın Su Teknolojileri konusunda en büyük ihtisas fuarında yer alarak yeni ürününü dünya devleri arasında tanıtan İhlas Ev Aletleri ”Cebilon Unique” ile fuarda bende varım dedi. Fuar boyunca oldukça ilgi gördüklerini belirten İhlas Ev Aletleri Genel Müdürü Dr. Ömer Kamber, su sahasında var olmak kadar Su Teknolojisi ve Su Yönetim Fuarı AQATECH (RAI)’de olmanın da önemli bir prestij olduğunu söyledi. Genel Müdür Dr. Kamber, "Eylül ayında IFA’da görücüye çıkan, ardından Canton Fuarı’nda tanıttığımız 2014 Design Turkey ödülünün de sahibi olan yeni ürünümüz Aura Cebilon Unique Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı, Aquatech Fuarı’nda da büyük ilgi gördü ve su teknolojilerinde profesyonel sektör temsilcilerinin de beğenisini kazandı. Aquatech fuarı bizim için önemliydi, çünkü dünyanın dört bir yanından gerek üretici gerekse satıcı olsun bütün profesyonel sektör temsilcileri bu fuarda buluşuyor. Bu fuarda sergilenen ürünler arasında 200 inovatif yeni ürün vardı ve Aura Cebilon Unique cihazımızda bu ürünlerden bir tanesiydi. Dolayısıyla ürettiğimiz ürünün burada onların beğenisini kazanması İhlas Ev Aletleri olarak su arıtma sektöründe kalitemizi kanıtladığımız anlamına geliyor. İhlas Ev Aletleri, kaliteden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden bu prestijimizi ve know-howunu artırmaya devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.

Fuarda ziyaretçiler yenilikleri ve planlar yeni tasarımları görme fırsatı yakalarken, üreticiler de ürünlerini sektörün temsilcilerinin beğenisine sunuyor. Fuar boyunca ulaştırma ve depolama, su arıtma, kullanım noktası, süreç kontrol teknolojisi ve süreç otomasyonu, araştırma ve danışmanlık gibi konularda birçok etkinlik yapılacak.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.