Halk Sağlığı Müdürlüğü’nün Ev Ziyaretleri Sürüyor

Halk Sağlığı Müdürlüğü’nün Ev Ziyaretleri Sürüyor

Elazığ’da evde tedavi gören hastalara gerçekleştirilen ziyaretler devam ediyor. Halk Sağlığı Müdürlüğü’nden konuyla ilgili yapılan açıklamada, ziyaretlerle hizmet kalitesinin arttırılmasının hedeflend...

Elazığ’da evde tedavi gören hastalara gerçekleştirilen ziyaretler devam ediyor. Halk Sağlığı Müdürlüğü’nden konuyla ilgili yapılan açıklamada, ziyaretlerle hizmet kalitesinin arttırılmasının hedeflendiği belirtildi.

Elazığ genelinde sağlık hizmeti sunan Halk Sağlığı Müdürlüğü, İl Sağlık Müdürlüğü ve Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği idarecileri ev ziyaretlerini sürdürüyor. Bu kapsamda Evde Sağlık Hizmeti, Aile Sağlığı Merkezi, Ana Çocuk Sağlığı ve Aile Planlaması Birimi, KETEM birimi, 112 acil sağlık hizmetleri ve hastanelerde sunulan hizmetlerin değerlendirilmesi ve daha iyi hizmet sunulabilmesi için gereken uygulamaların belirlenmesi amacıyla hasta ve çalışan memnuniyetinin üst düzeye çıkarılabilmesi adına kurumlardan sağlık hizmeti alanlar arasından belirlenen kişilerin yaşadıkları evlere yapılan ziyaretler devam ediyor.

Halk Sağlığı Müdürlüğü, İl Sağlık Müdürlüğü ve Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği idarecileri belirlenen evleri ziyaret ederek, hizmet alan kişilerden sunulan hizmetleri değerlendirmelerini istiyor. Yetkililer, kişilerden gelen görüş ve önerileri değerlendirilmek üzere not alarak sunulan hizmetin en üst düzeye çıkarılması için gerekli veriler topluyor. Konuyla ilgili halk Sağlığı Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada hem sunulan hizmet kalitesini artırmayı hem de geçmiş olsun dileklerini iletmeyi hedefleyen ziyaretlerin devam edeceği bildirildi.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.