Genç Müsiad’tan Müdür Fındıklı’ya Ziyaret

Genç Müsiad’tan Müdür Fındıklı’ya Ziyaret

Genç Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şubesi, Malatya Gençlik Hizmetleri ve spor İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı’yı ziyaret etti.Genç Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği...

Genç Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şubesi, Malatya Gençlik Hizmetleri ve spor İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı’yı ziyaret etti.

Genç Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şubesi, Malatya Gençlik Hizmetleri ve spor İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı’yı ziyaret etti. Ziyarette, genç MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Barış Yılmaz ve yönetim kurulu üyelerine, Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı tarafından kurumlara gençlik alanında yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi. Ziyarette konuşan Genç MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Barış Yılmaz, “Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün çalışmalarını yakinen takip ediyoruz. Özellikle hem Sportif başarıları hem de Malatya’ya yapılan spor tesisleri konusunda hem de Gençlere yönelik projeler ve etkinlikler konusunda bir çok başarıya imza attılar. Bu anlamda müdürümüzü ziyaret ederek, yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldık. Bundan önceki yıllarda yaptığımız ortak çalışmalar gibi, bundan sonraki süreçte de Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile ortak çalışmalarda bulunmak istiyoruz Özellikle Gençlik faaliyetlerini yakından takip ediyor ve yapılan tüm etkinliklere katkıda bulunmak istiyoruz. İl Müdürümüz Mustafa Sadi Fındıklı’ya da bizlere yapılacak ortak çalışmalarda verdiği destekten dolayı teşekkür ediyorum” dedi. Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı ise, ziyaretlerinden dolayı Genç MÜSİAD yönetim kuruluna teşekkür etti. Fındıklı, "Ortak çalışma yapmaktan memnunuz. Tüm sivil toplum kuruluşlarına özellikle gençlik faaliyetlerinde yapılacak tüm etkinliklerde herkese kapımız açıktır. Yapacağımız projelerde Tüm STK ları projelerimize katkıda bulunmaları içinde elimizden gelen her şeyi yapacağız’’ dedi. Fındıklı konuşmasının ardından daha sonra Genç MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Barış Yılmaz ve yönetim kurulu üyelerini Malatya Gençlik Merkezinin aşure ikramı faaliyetine davet etti.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.