Gayrimenkul Profesyonelleri Her Alanda Uzmanlaşıyor

Gayrimenkul Profesyonelleri Her Alanda Uzmanlaşıyor

Eskidji Gayrimenkul Ankara Merkez Bölge Ortaklığı, çalışanlarının farklı alanlardaki bilgi düzeyini geliştirmek amacıyla yürüttüğü eğitim faaliyetlerine, sosyal medya kullanımı ve hukuk eğitimini de e...

Eskidji Gayrimenkul Ankara Merkez Bölge Ortaklığı, çalışanlarının farklı alanlardaki bilgi düzeyini geliştirmek amacıyla yürüttüğü eğitim faaliyetlerine, sosyal medya kullanımı ve hukuk eğitimini de ekledi.

Bu kapsamda uzmanları tarafından ekibe, sosyal medya ve temel hukuk konularında seminerler verildi. Sosyal medya seminerinde, iş dünyasında facebook, twitter ve instagram gibi mecraların kullanımının önemi ve gerekliliği anlatıldı. Sosyal medyanın doğru bir şekilde, doğru hedef kitlesiyle kullanıldığında verimi artırdığının altı çizilen eğitimde, çalışanlara instagram, facebook ve twitter sayfası oluşturma, reklam verme ve bu sayfaları aktif olarak kullanma gibi sosyal medyaya ilişkin temel pratik bilgiler yanında teknik bilgiler de aktarıldı.

Uzman avukatlarca verilen hukuk seminerinde ise gayrimenkul sektörüne ilişkin hukuki mevzuat, hukukun temel kavramları ve sözleşme hukuku konularında bilgi verildi. Ekibin tamamının katıldığı seminerde sektörde dikkat edilmesi gereken önceliklere ve hukuki süreçlerin işleyişlerine yer verildi.

Eskidji Gayrimenkul Ankara Merkez Bölge Ortağı Köksal Ünal, her çeşit bilgiye sınırsız ve ücretsiz ulaşma imkânı sağlayan internetin, birçok alanda insan hayatını kolaylaştırdığına işaret ederek, "Günümüzde instagram, facebook ve twitter’ın iş dünyasına katkılarını da görmezden gelemeyiz. Ekip arkadaşlarımız için verdiğimiz sosyal medya eğitiminde aktif ve güvenli sosyal medya kullanımını, sayfa oluşturmayı, paylaşım yöntemlerini anlatmayı hedefledik’’ dedi. Ünal, hukuk seminerine ilişkin olarak da ‘’Gün geçtikçe yükselen gayrimenkul sektöründe hukuki çalışmaların farkındalığına sahip olarak hizmet vermek için ekip arkadaşlarımızı bilinçlendirmeye çalıştık. Bu eğitimlerle danışmanlarımızın aldıkları bilgiler ışığında uzman bir bakışla hizmet verdikleri kişi ve firmalara daha kaliteli hizmet sunmalarını amaçlıyoruz’’ diye konuştu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.