Eskişehirliler Atatürk’ün Huzuruna Çıkacak

Eskişehirliler Atatürk’ün Huzuruna Çıkacak

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 77’nci yılında “Ata’ya Sözüm Var” başlığıyla yola çıkarak farklı kuşaklardan birçok Eskişehirli’yi Ata’nın...

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 77’nci yılında “Ata’ya Sözüm Var” başlığıyla yola çıkarak farklı kuşaklardan birçok Eskişehirli’yi Ata’nın huzurunda buluşturacak.

Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, yapılacak ziyaretle Atatürk’e bağlılıklarını ve saygılarını göstermek üzere Eskişehir’de eğitim gören ilköğretim, ortaöğretim, lise, üniversite öğrencileri ve çeşitli meslek grupları ile sivil toplum kuruluşlarından vatandaşların 7 Kasım Cumartesi günü Anıtkabir’de olacağı bildirildi. Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği organizasyonda Anıtkabir’de Ata’nın huzuruna çıkacak Eskişehirlilerin, kendilerine dağıtılacak olan mesaj kartlarına, Ata’ya söylemek istediklerini ve Atatürk’le ilgili duygu ve düşüncelerini yazacakları belirtildi. Daha sonra bu mesaj kartları toplanarak yaş, meslek, eğitim durumuna göre tasnif edilerek mesaj kartlarında yer alan duygu ve düşüncelerin derlenerek ilerleyen zamanlarda yayınlanacağını kaydedildi.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.