Eskişehir Emniyeti Başarılı Çalışmalarını Ölümsüzleştirdi

Eskişehir Emniyeti Başarılı Çalışmalarını Ölümsüzleştirdi

Eskişehir Emniyet Müdürlüğü, 2014 yılı içerisinde gerçekleştirdiği faaliyetler ve Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı (ÇOGEP) kapsamında düzenlenen etkinliklerin yer aldığı iki dergi, ya...

Eskişehir Emniyet Müdürlüğü, 2014 yılı içerisinde gerçekleştirdiği faaliyetler ve Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı (ÇOGEP) kapsamında düzenlenen etkinliklerin yer aldığı iki dergi, yayınlayarak dağıtımına başlandı.

İl Emniyet Müdürlüğü Basın Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü tarafından derlenen ‘Eskişehir Polisi’ ve Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğünce hazırlanan ‘Her Şey Seninle Başlar Proje Tanıtım Dergisi’ adı altında yayınlanan dergiler, 80 ildeki emniyet müdürlüklerinin yanı sıra, Eskişehir Valiliği, kaymakamlıklar, ilçe emniyet müdürlükleri ile kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmaya başlandı. ‘Eskişehir Polisi’ adlı dergide, 2014 yılı içerisinde İl Emniyet Müdürlüğü ve bağlı şube müdürlüklerinin imza attığı başarılı çalışmalara yer verilirken, ‘Her Şey Seninle Başlar Proje Tanıtım Dergisi’nde ise geçen yıl hayata geçirilen 10 ay süreli ÇOGEP kapsamında düzenlenen faaliyetler ele alındı.

500’er tane basılan dergilerin, ilerleyen günlerde daha fazla basılarak dağıtımının süreceği öğrenildi.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.