Erciyes Organ Nakli Vakfı Yönetim Kurulu Üyelerinin Melikgazi Ziyareti

Erciyes Organ Nakli Vakfı Yönetim Kurulu Üyelerinin Melikgazi Ziyareti

Erciyes Organ Nakli Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Uzaslan, Mehmet Saraç, Yaşar Köletelioğlu, Üstün Tuncer ve Hacı Mercan Melikgazi Belediye Başkanı Dr...

Erciyes Organ Nakli Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Uzaslan, Mehmet Saraç, Yaşar Köletelioğlu, Üstün Tuncer ve Hacı Mercan Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç’ı ziyaret ederek belediyenin insan sağlığına ve sağlık tesislerine yönelik çalışmaları hakkında bilgi aldılar.

Kayseri, belediye yatırımları ile bölge şehri oldu…

Erciyes Organ Nakli Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, Melikgazi Belediyesince Kayseri sanayisine, eğitimine, sporuna, kültürüne ve sağlık sektörüne yönelik özel yapılan yatırım ve hizmetlerden dolayı Erciyes Organ Nakli Vakfı adına teşekkür ettiğini söyledi.

Kayseri’de ilk organ nakli 1994 yılında gerçekleştirildi…

Erciyes Organ Nakli Vakfı Yönetimi ile her zaman birlikte ve dayanışma içerisinde çalıştıklarını ve beraber projeler üreteceklerini hatırlatan Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç “Melikgazi Belediyesi Mesleki Oda, Dernek ve Sivil Toplum Kuruluşları ile birlikte ve istişare içerisinde çalışıyor. Bunun olumlu sonuçları ilçe halkına hizmet olarak yansımaktadır. Erciyes Organ Nakli Vakfı Yönetimi ile ortak çalışmalar gerçekleştireceğiz. Bu ortak çalışmalar ile Kayseri’de organ bağışına yönelik yeni bir etkinlik ve yeni bir kampanya ile Kayserili hemşehrilerimize özel seminerler düzenleyeceğiz. Ayrıca Meslek Eğitim Kurslarımızda yine ortak çalışmaları değerlendireceğiz. Her türlü toplantı, seminer ve eğitim kurumlarımızdaki öğrencilerimize organ nakli hakkında bilgilendirici ve bilinçlendirici açıklamalarda bulunacağız. ” dedi.

Erciyes Organ Nakli Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz ve Yönetim Kurulu Üyelerinden gerçekleştirilecek olan yatırım ile projeleri hakkında bilgiler aldıklarını ifade eden Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, Erciyes Organ Nakli Vakfı Yönetim Kuruluna başarılar dilediğini ve bu ziyaretlerinden de son derece memnun olduklarını sözlerine ekledi.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.