Erbakan Vakfı Düzce Şubesi “gizli Dünya Devleti Siyonizm” Konferansı Yaptı

Erbakan Vakfı Düzce Şubesi “gizli Dünya Devleti Siyonizm” Konferansı Yaptı

Düzce Erbakan Vakfı “Gizli Dünya Devleti Siyonizm” konferansı düzenledi. Konferansa Gizli Dünya Devleti kitabının yazarı Kamuran Akkan, Düzce Erbakan Vakfı Başkan Yardımcısı Murat Karaman, vakıf üyele...

Düzce Erbakan Vakfı “Gizli Dünya Devleti Siyonizm” konferansı düzenledi. Konferansa Gizli Dünya Devleti kitabının yazarı Kamuran Akkan, Düzce Erbakan Vakfı Başkan Yardımcısı Murat Karaman, vakıf üyeleri ve Düzceliler katıldı.

Türkiye’de yüzyıllardır egemonya kurmaya çalışan gizli devlet ve istihbarat sistemleri Erbakan Vakfı’nın düzenlediği konferansla vakıf üyelerine ve Düzcelilere anlatıldı. Gizli devletlerin yapmak istedikleri ve siyonsizm hakkında geniş çaplı araştırmaları ile bilinen ve konu üzerine birde kitap yazan Kamuran Akkan tarafından verilen konferansta, vatandaşlara ilginç bilgiler de aktarıldı.

Konferans öncesi bilgiler veren Kamuran Akkan; “Bu konferansa katılmaktan dolayı çok mutluyum kardeşlerimizde bu konferansa gösterdikleri ilgiden dolayı çok teşekkür ederim. Bu konferansın amacı Dünyanın ve Ülkemizin geldiği noktada görünmez bir güç olarak tabir ettiğimiz Siyonizm’in tarihçesi ve günümüzdeki etkileridir" dedi.

Siyonizmin anlaşılabilmesi için bugünkü olayların iyi teşhis edilmesi gerektiğini vurgulayan Akkan gelecekten umutlu olduğunu ve bir gün Dünyada ve ülkemizde gelişen olumsuz gibi gözüken bazı statrejik şartların değişecek Dünyaya Türkiye’nin önderliğinde kurulacak olan adil düzenin hakim olacağını belirtti.

Kamuran Akkan; “Siyonizm hava gibi gözükmeyen ama varlığını hissedebildiğimiz, 5800 senelik yapılanma neticesinde oluşmuş devletler üstü şeytani bir yapıdır. Biz bu yapıları göremiyoruz ancak etkilerini hissedebiliyoruz. Bugün bölgemize baktığınızda Irak da, Libya da, Mısır da Suriye de bu gücün varlığını hukuki askeri ve iktisadi sahada görebiliriz. Aslına bakarsanız 1 doların arkasındaki manayı çözmek demek Siyonizm’i çözmek demektir. Bir gün askeri hukuki ve iktisadi sahada Siyonizm’in etkileri son bulacak ve Türkiye’nin liderliğinde adil bir düzen mutlaka kurulacaktır" dedi.

Milli görüş ve hadislere de değinen Akkan Siyonizm’in mağlup olacağı Armageddon savaşı hakkında bilgiler verdi. Yazar Akkan; “Biliyorsunuz Armageddon savaşı diye bir olay var. İlgili hadisler ışığında biz biliyoruz ki Armageddon savaşı sonucunda adil bir dünya mutlaka kurulacaktır. Bugüne kadar gelen süreci ve Siyonizm’i iyi incelemiş bir kardeşiniz olarak Siyonizm’i ancak Milli Görüşün mağlup edebileceğini de buradan hatırlatmak isterim” diye konuştu.

Konferansın organizasyonundan sorumlu Düzce Erbakan Vakfı Başkan yardımcısı Murat Karamanda konferans hakkında bilgiler verirken Düzcelilerin vakfa olan ilgisinden bahsetti. Kamuran Akkan konuşmasında; “Bugün burada çok önemli bir konu üzerine toplanmış bulunuyoruz gizli dünya devleti Siyonizm’in ne olduğunu birçok kişi bilmiyor. Bizlerde bununla alakalı bir farkındalık oluşturmak için Kamuran hocamızı davet ettik sağ olsun kendisi bizi kırmadı ve gizli dünya devleti Siyonizm’i anlatmak için geldiler. Erbakan vakfı Düzce de belki yeni yeni tanınıyor ama biz köklü bir yapıyız bugün Milli Görüşü temsil eden bir vakıfız. Düzcelilerin şimdilik Vakfımızı çok tanımış olamamalarına rağmen ilgileri büyük” ifadelerine yer verdi.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.