Egepol’den Yatırım Hamlesi

Egepol’den Yatırım Hamlesi

Nasır Group Yönetim Kurulu Başkanı Necip Nasır, Egepol Hastanesi’nde gerçekleştirdikleri yeni yatırımla kalp damar cerrahisi alanında da hizmet vermeye başladıklarını söyledi.Nasır Group Yönetim Kurul...

Nasır Group Yönetim Kurulu Başkanı Necip Nasır, Egepol Hastanesi’nde gerçekleştirdikleri yeni yatırımla kalp damar cerrahisi alanında da hizmet vermeye başladıklarını söyledi.

Nasır Group Yönetim Kurulu Başkanı Necip Nasır, sağlık sektörünün tüm dünyada önemini koruduğuna dikkat çekerek, yeni yatırımla grup bünyesinde hizmet veren Egepol Hastanesi’ndeki yatak sayısı ve tıbbi birimleri artırdıklarını söyledi.

Sektörde her dönem en son teknolojiyi kullandıklarını ve ek bina yatırımının ardından 75 olan yatak sayısını 150’ye çıkardıklarını kaydeden Nasır, bölgedeki sağlık hizmeti ihtiyacına cevap verdiklerini dile getirdi.

Egepol Hastanesi’nin 2009 yılında 28 olan yatak sayısını 2013’te 3 kat artırarak 75’e ve 2015 yılında gerçekleştirdikleri yeni yatırımla 150’ye yükselttiklerini belirten Necip Nasır, "Halkımıza her zaman kaliteli sağlık hizmeti vermeyi amaçladık. Bunun için hem teknoloji, hem de insan kaynağı anlamında hiçbir yatırım maliyetinden kaçınmadık" diye konuştu.

Egepol Hastanesi’nde hizmete açtıkları ek binayla, yatak sayısının yanı sıra kalp damar cerrahisi alanında önemli bir yatırıma imza attıklarını belirten Nasır, uzman hekim kadrosu ve sağlık personeliyle hizmet verdiklerini vurguladı.

Sağlık alanındaki ihtiyacın her dönem geçerliliğini koruduğunu ve Nasır Group olarak, Halide Edip Adıvar Caddesi üzerinde yeni bir hastane inşaatını sürdürdüklerini hatırlatan Necip Nasır, 2017 yılında tamamlanması planlanan hastaneyi, son teknoloji cihazlar ve tıbbi birimlerle Ege Bölgesi’ne kazandıracaklarını sözlerine ekledi.

KALP VE DAMAR CERRAHİSİ ALANINDA DENEYİMLİ KADRO

Egepol Hastanesi Başhekimi Dr. Nuri Nasır da, hastane olarak önemli bir lokasyonda bulunduklarını kaydederek, yeni yatırımla birlikte daha fazla hastaya tanı ve tedavi hizmeti verme olanağına kavuştuklarını söyledi. Egepol Hastanesi’nin, yüksek teknoloji ve birikim gerektiren kalp damar cerrahisi alanında yeni bir yatırıma imza atmaktan dolayı gururlu olduğunu belirten Nuri Nasır, hastane bünyesindeki kliniklerde 30’u aşkın uzmanlık alanında hizmet sunduklarını kaydetti. Nasır, "Kalp Damar cerrahisi alanında Prof. Dr. Hakkı Kazaz, Doç. Dr. Cüneyt Narin, Uz. Dr. Melih Bal, Kardiyoloji - Kalp hastalıkları alanında Yrd. Doç. Dr. Volkan Öztürk ve Uz. Dr. Murat Özdamar kadromuzda yer alıyor" diye konuştu.

Yeni yatırımın ardından 6 ameliyathane, 48 yeni doğan yoğun bakım yatağı, 27 erişkin ve koroner yoğun bakım yatağı, 10 kalp damar cerrahisi yoğun bakım yatağı ve 600 personelle hizmet verir duruma geldiklerine işaret eden Egepol Hastanesi Başhekimi Dr. Nuri Nasır, sadece İzmir’den değil çevre illerden de hastaları tedavi ettiklerini sözlerine ekledi.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.