Dünya Göz Hastanesi Erzincan’da 4. Ayını Tamamladı

Dünya Göz Hastanesi Erzincan’da 4. Ayını Tamamladı

Erzincan’da 4. ayını tamamlayan Dünyagöz Hastanesi bugüne kadar bölgede birçok ilki gerçekleştirmeyi başardı.Lazer operasyonlarıyla, göz kusuru bulunan hastaları gözlükten kurtararak Avrupa standartla...

Erzincan’da 4. ayını tamamlayan Dünyagöz Hastanesi bugüne kadar bölgede birçok ilki gerçekleştirmeyi başardı.

Lazer operasyonlarıyla, göz kusuru bulunan hastaları gözlükten kurtararak Avrupa standartlarında bir hizmeti Erzincan’a taşıyan Dünya Göz Hastanesi açıldığı günden bugüne kadar 4 aylık süreçte toplam 78 lazer ameliyatı gerçekleştirdi. Bu operasyonların 60’a yakını çevre illerden gelen hastalar için gerçekleştirildi. Bu sayede çevre illerden gelen insanlarında pozitif yorumlarını alarak şehre önemli bir vizyon katmış oldu.

Bölgede daha önce gerçekleşmeyen keratokonus tedavisinde de önemli başarılara imza atan dünya göz Erzincan hastanesi bu tedavilerle özelikle genç yaş grupları için büyük bir umut ve mutluluk kaynağı olmuştur. Bunların yanı sıra Glokom,oküplasti,şaşılık,konjoktivit tedavilerinde başarılı bir yol izleyen dünya göz hastanesi göz ile ilgili tüm tedavileri uygulayarak bölgenin ihtiyacına cevap vermiştir.

Dünya göz Hastanesinin bölge direktörlüğü ve hastane müdürlüğü yapmakta olan Savaş Şirinocak; her geçen gün Dünya Göz Erzincan’ın büyüdüğünü ve geliştiğini ifade ederek bunun yanı sıra gelen hastaların ihtiyaçlarını karşılama noktasında eksiksiz hareket etmeyi kendilerine misyon edindiklerini ve gelen pozitif yorumlar sayesinde daha da motive olduklarını belirtti. Amaçlarının bölgeye ve Erzincan’a hizmet olduğuna vurgu yapan Şirinocak Dünya Gözün her daim hizmet odaklı ve hasta memnuniyetine dayalı bir yol izleyeceğini tekrarladı.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.