Dto "A Sınıfı Oda" Oldu

Dto "A Sınıfı Oda" Oldu

Denizli Ticaret Odası, 5 Yıldızlı Akreditasyon Belgesi’ni A Sınıfı’na yükseltti.Geçen yıl çalışmaları tamamlanan ve denetimleri gerçekleştirilen 10’uncu dönem 39 oda ve borsa ile akreditasyon sertifik...

Denizli Ticaret Odası, 5 Yıldızlı Akreditasyon Belgesi’ni A Sınıfı’na yükseltti.

Geçen yıl çalışmaları tamamlanan ve denetimleri gerçekleştirilen 10’uncu dönem 39 oda ve borsa ile akreditasyon sertifikalarını yenileyen 1, 2, 5 ve 7’nci dönemden 54 oda ve borsa Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık’ın da katılımıyla düzenlenen törenle sertifikalarını aldı. Törende sertifikasını alan Denizli Ticaret Odası’nı da Beş Yıldızlı Akreditasyon Belgesi yenilenerek A Sınıfı Oda kapsamına alındı.

Törende ilk olarak konuşan TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu akredite olarak 5 yıldızlı ünvanı alan oda borsa sayısının 191’e ulaştığını, 41 oda ve borsanın da yolda olduğunu açıkladı. Denizli Ticaret Odası’nın sertifikasını ise TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu ve TOBB Akreditasyon Kurulu Başkanı Halim Mete Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Özer’e, Akreditasyon İzleme Komitesi Üyeleri Fatma Aydoğan Tosun’a ve Mutlu Sözgen’e verdi.

Akreditasyon belgelerinin yenilenmesi ve A Sınıfı Oda kapsamına alınmalarıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Özer, üyelerine daha iyi hizmet sunmak için çalışmalarına ara vermeden devam edeceklerini bildirdi. Denizli Ticaret Odası, hizmet anlayışı, şeffaflık politikaları, üyeleriyle ilişkileri, bilişim altyapısı gibi çalışmaları kapsayan akreditasyon denetimi sonucunda A Sınıfı Oda kapsamına alındıklarını anlatan Özer, şunları söyledi:

"Denizli Ticaret Odası olarak biz ilk kez 2006 yılında Akredite Oda olduk. Bu tarihten itibaren odamız, olumlu gelişmeler kaydetti. Son denetim sonucunda da Odamızın çok şey kazandığına şahit olduk. Çünkü odamız artık hizmet kalitesini A Sınıfı’na yükseltmiştir. Bu nedenle büyük bir mutluluk duyuyoruz. Ben akreditasyon belgemizin yenilenmesinde büyük emeği olan değerli çalışanlarımıza, yönetim kurulu üyelerimize, meclis üyelerimize ve meslek komitesi üyelerimize çok teşekkür ediyorum. Ayrıca bu sistemi oda/borsalarımıza kazandıran başta TOBB Yönetim Kurulu Başkanımız M.Rifat Hisarcıklıoğlu olmak üzere TOBB Akreditasyon Kurulu Başkanımız Halim Mete’ye ve TOBB Akreditasyon Kurulu’nda görev yapmış ve yapmakta olan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum."

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.