Bin 150 Rakımda Gençlik Diriliş Kampı

Bin 150 Rakımda Gençlik Diriliş Kampı

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmaoğlu, 300 gencin kamp yapabileceği Diriliş kampında yapılan çalışmaları inceledi.Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, beraberi...

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmaoğlu, 300 gencin kamp yapabileceği Diriliş kampında yapılan çalışmaları inceledi.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, beraberindeki heyetle geleceğin donanımlı gençlerini yetiştirmek inşa edilen Diriliş 2 kampında yapılan alt ve üstyapı çalışmaları yerinde denetledi. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na, İSU Genel Müdürü İlhan Bayram, Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz ve Büyükşehir Belediyesi Park Bahçeler ve Yeşil Alanlar Daire Başkanı Cenan Turan eşlik etti.

Başkan Karaosmanoğlu incelemeler esnasında yaptığı açıklamada, “Gençlik bizim geleceğimizdir. Geleceği onlara teslim edeceğiz. Umudumuz olan genç beyinleri hayata çok iyi hazırlamamız gerekiyor. Doğayla, kendisiyle, çevresiyle, üreten, enerji ve umut dolu güzel bir gençlik yetiştirmek istiyoruz. Ülkesini, bayrağını ve milletini seven, ülkesinin kalkınması için bütün gücüyle çabalayan, bilgili, ahlaklı ve donanımlı bir gençlik yetiştirmemiz en büyük idealimizdir. Büyükşehir olarak gençlerimiz için çok daha aktif görev almalıyız dedik. Bin yüz elli metre kotunda tertemiz ve pırıl pırıl havada güzelim doğal ormanlar arasında onlara zarar vermeden ağaç evlerden oluşan yeni bir kamp yapıyoruz. Orman Bakanlığımızla müşterek yaptığımız bu kampta yüzlerce gencimiz eğitim alacak” diye konuştu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.