Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Örnek Kütüphane Ödülüne Layık Görüldü

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Örnek Kütüphane Ödülüne Layık Görüldü

Antalya’da yapılan "YORDAM Kütüphane Bilgi ve Belge Otomasyonu Programı Eğitim ve Geliştirme Çalıştayı"nda, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Kütüphane ve Bilgi Merkezi’ne "Örnek Kütüphane" ödülü veri...

Antalya’da yapılan "YORDAM Kütüphane Bilgi ve Belge Otomasyonu Programı Eğitim ve Geliştirme Çalıştayı"nda, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Kütüphane ve Bilgi Merkezi’ne "Örnek Kütüphane" ödülü verildi.

150 kadar üniversiteden Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanları ve Kütüphanecilerin katıldığı çalıştayda, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesine Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı Mustafa Serin tarafından Kütüphane ve Bilgi Merkezi’ni tanıtan "Engelleri Aşan Kütüphane, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Kütüphane ve Bilgi Merkezi" başlıklı bir sunum yapıldı. YORDAM Bilgi Teknolojileri tarafından düzenlenen çalıştaya katılan üniversiteler içerisinde sadece Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Kütüphane ve Bilgi Merkezi’nin tanıtıldığı sunum, diğer üniversitelerden çalıştaya katılan yetkililer tarafından ilgiyle izlendi ve büyük takdir topladı. Tanıtımın ardından "Üniversiteniz bünyesinde ülkemize örnek bir kütüphane oluşturduğunuz için sizleri tebrik ederiz." yazılı bir plaket verildi.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.