Beyanname her kesime hitap ediyor

Beyanname her kesime hitap ediyor

Milliyetçi Hareket Partisi Konya Milletvekili adayı Prof. Dr. Sait Gönen, MHP’nin kamuoyu tarafından merakla beklenen seçim beyannamesinin MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından açıklanmasının ardından bir değerlendirmede bulundu.

Ekonomik ağırlıklı olarak açıklanan beyannamenin, toplumun her kesimine hitap  ettiğini ve verilen vaatler için kaynağın da açıklandığını söyledi.  Gönen, “Türkiye’nin iç ve dış politikalarını da geniş kapsamlı olarak içinde barındıran ve çözümler sunan MHP seçim bildirgesi , partimizin iktidarlığında söz verildiği  gibi uygulanacaktır” diye vurguladı.  Gönen sözlerini şöyle sürdürdü: “Türkiye kamuoyunun merakla beklediği  Milliyetçi Hareket Partisi seçim bildirgesi Ankara Arena da büyük bir kalabalık eşliğinde büyük bir coşku içinde genel başkanımız sayın Devlet Bahçeli tarafından açıklanmıştır.. MHP nin seçim bildirgesinin daha çok ekonomik ağırlıklı olduğu ve toplumun her kesimini için güzel mesajlar verdiğini gördük.  Önümüzdeki günler artık MHP’ nin seçim beyannamesi doğrultusunda  seçimim tartışılacağını düşünüyorum. Çiftçi, asgari ücretli, taşeronda çalışan işçiler, emekli, öğrenciler, evlenecek olan gençler , engelliler, kadınlarımız, 65 yaş üzeri yaşlılarımız toplumun her kesiminden vatandaşlarımızla ilgili MHP’ nin seçim beyannamesinde büyük müjdeler var. Diğer partilerin beyannamelerinden en önemli farkı ise, bu kaynak nereden bulunacak sorusunun cevabının da içinde olmasıdır. Kaynağın nereden bulunacağı ayrıntılı bir şekilde açıklanmıştır. Artık toplum  AKP nin yorgun olduğunu ve dinlenmeye ihtiyacı olduğunu gördü ve yine toplum rahmetli Necmettin Erbakan’ı yolda bırakan, rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’ nu dağda bırakan,  vatandaşı darda bırakan AKP’ye bu seçimlerde dur diyecektir”.

Öte yandan seçim çalışmalarını durmaksızın sürdüren Gönen, Selçuklu ilçe teşkilatı ile birlikte toptancılar çarşısında esnaf ziyaretlerinde bulundu.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.