Başkan Toprak’tan Yerel Basına Teşekkür

Başkan Toprak’tan Yerel Basına Teşekkür

Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak, 1 Kasım 2015 Genel Seçimlerde AK Parti’ye destek veren Kahta’daki yerel ve ulusal basın mensuplarını ziyaret ederek verdikleri destekten dolayı teşekkür etti...

Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak, 1 Kasım 2015 Genel Seçimlerde AK Parti’ye destek veren Kahta’daki yerel ve ulusal basın mensuplarını ziyaret ederek verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

Teşekkür ziyaretleri kapsamında Kahta Beyan Gazetesini ziyaret eden Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak’ı ve beraberindeki heyeti, Beyan Gazetesi’nin İmtiyaz Sahibi Mustfa İşeri ve gazetenin muhabirlerinden ve aynı zamanda İhlas Haber Ajansı (İHA) Muhabiri Hüseyin Türkoğlu karşıladı.

Kahta’daki yerel basının AK Parti’ye çok büyük destek verdiğinin farkında olduklarını belirten Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak, 1 Kasım 2015 seçimlerinde Kahta Belediyesi, AK Parti ilçe teşkilatı ve milletvekilleri olarak seçim süreci boyunca çok ciddi seçim çalışmaları yaptıklarını ifade etti.

Başkan Toprak, "Seçim döneminde gerçekten yoğun bir çalışma dönemi geçirdik. Sizlerde yerel ve ulusal basın olarak bu süreçte bize destek verdiniz. Bizler de verdiğiniz bu desteğinize teşekkür etmek istedik. Halkımız, ülkemiz üzerinde oynanan oyunları gördü. 13 yıllık istikrarlı yürüyüşe sekte vurmak isteyenlere 1 Kasım’da en güzel cevap verildi. Kaldıki bu seçimde sadece Türkiye kazanmadı. Filistin’den Myanmar’a, tüm dünya Müslümanları kazandı. Ülkemizdeki seçim sonuçları, dünya mazlumlarının ve mağdurlarının yüzüne bir tebessüm olarak yansımıştır" ifadelerini kullandı.

Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak’ın, basına verdiği değerden dolayı teşekkür eden Kahta Beyan Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mustafa İşeri, "Koalisyonlar ülkemize hiç bir zaman fayda vermedi. Bu nedenle AK Parti’nin tek başına iktidar olması sevindirici olduğu kadar aynı zamanda umut vericidir. Bu seçimlerde, hem bölge olarak hem ülke olarak istikrar ve güven kazandı. Halkımız hür iradesini kullanarak görevini yerine getirmiştir. Şimdi ise sizlere düşen görev, halkımızın göstermiş olduğu teveccühü yapacağınız hizmetlerle onlara layık olmaktır" şeklinde konuştu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.