Başkan Togar: “tekkeköy Üzerine Düşeni Yaptı”

Başkan Togar: “tekkeköy Üzerine Düşeni Yaptı”

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 1 Kasım genel seçimlerinde Tekkeköy’ün tarihindeki en yüksek oy oranıyla üzerine düşeni yaptığını söyledi.1 Kasım genel seçimlerinde AK Parti’nin tek başına ikti...

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 1 Kasım genel seçimlerinde Tekkeköy’ün tarihindeki en yüksek oy oranıyla üzerine düşeni yaptığını söyledi.

1 Kasım genel seçimlerinde AK Parti’nin tek başına iktidar olması ve Samsun’da vekil sayısı ile oy oranını arttırması nedeniyle ilçelerdeki teşekkür ziyaretlerini sürdüren AK Parti Samsun milletvekillerinin son durağı Tekkeköy oldu.

AK Parti Milletvekillerinin Tekkeköy ilçesindeki teşekkür ziyaretine Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun Milletvekilleri Ahmet Demircan, Fuat Köktaş, Hasan Basri Kurt, Orhan Kırcalı ile Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel ve İlçe Başkanı Yusuf Güngör katıldı. Gençlik ve Spor Bakanı ve milletvekillerinin ilçeye geleceğini duyan binlerce Tekkeköylünün akın ettiği teşekkür ziyareti miting havasında yapıldı.

MİLLETVEKİLLERİNDEN TEKKEKÖY’E ÖVGÜ DOLU SÖZLER

İlklere imza atan Tekkeköy tarihinde milletvekilliği seçimlerindeki en büyük oy oranına 1 Kasım genel seçimlerinde ulaşmasının yanında, milletvekillerinin ilçedeki teşekkür ziyaretlerine halkın katılımı noktasında da binlerce insanın akın etmesiyle Samsun’un ilçeleri arasındaki en büyük katılımlı teşekkür ziyaretine tanıklık etti. Konuşma için kürsüye çıkan tüm milletvekilleri Tekkeköy’den övgüyle bahsederek ilçeler arasındaki en büyük ve en coşkulu kalabalığın Tekkeköy’de olduğu vurgusunu tekrarladılar. Tekkeköy 19 Mayıs Mahallesi pazaryerinde düzenlenen teşekkür ziyaretine yaklaşık beş bin kişinin katılmasıyla ziyaret adeta seçim dönemlerindeki mitinglere dönüştü.

TEKKEKÖY BELEDİYESİ FİLOSUNA YENİ ARAÇLAR VE İŞ MAKİNELERİ

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz İl Başkanı Muharrem Göksel ve milletvekillerinin Tekkeköy’e övgü dolu teşekkür konuşmalarının ardından Tekkeköy Belediyesi’nin filosuna katmış olduğu hizmet araçları ve iş makinelerinin açılışı gerçekleştirildi. Tekkeköy Belediyesi’nin filosuna kazandırdığı beş adet binek hizmet aracı, bir adet mezbaha aracı, bir adet çift kabin kamyonet, iki adet beko loder, bir adet otobüs, bir adet su tankerinin hizmete sunulması töreni teşekkür ziyaretinin ardından milletvekillerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

BAŞKAN TOGAR: “TEKKEKÖY ÜZERİNE DÜŞENİ YAPTI”

“Genel seçimlerden tek başına iktidar olarak çıkmamızın yanında Tekkeköy tarihinde genel seçimlerde en büyük oy oranına ulaşmamız ilçemizin gurur kaynağıdır” diyen Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “1 Kasım’da halkımız en doğru kararı verdi. İstikrarın ve hizmetlerin devamı için AK Parti’yi tekrar tek başına iktidar yaptı. İlçemizde üzerine düşen görevi yerine getirerek genel seçimlerdeki en büyük oy oranına ulaştık. Bu akşam milletvekillerimiz teşekkür ziyareti için burada bulunuyorlar. Görüyoruz ki bu alan miting alanına dönüşmüş. 1 Kasım seçimlerindeki kararlılık bu meydana taşınmış. Binlerce vatandaşımız akşamın bu saatinde buraya akın etmiş. İlçeler arasındaki en kalabalık teşekkür ziyareti bizim ilçemizde oldu. Yine bir ilke imza attık. Seçim çalışmalarında bulunan ve gece-gündüz bizlerle birlikte olan herkese ve oylarını esirgemeyen vatandaşlarımıza tekrar teşekkür ederim. Bu akşam sayın bakanımız ve milletvekillerimizin burada olmasını fırsat bilerek biz de yeni hizmet otolarımızı ve iş makinelerimizin hizmete sunulması törenini gerçekleştirdik” ifadelerini kullandı.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.