Başkan Tarhan’dan Ak Parti Ve Mhp’ye Ziyaret

Başkan Tarhan’dan Ak Parti Ve Mhp’ye Ziyaret

Mersin’in merkez Mezitli ilçesinin CHP’li Belediye Başkanı Neşet Tarhan, AK Parti ve MHP Mezitli ilçe yönetimlerini ziyaret ederek, ilçede sergilenen birlik, beraberlik ve dayanışma için meclis üyeler...

Mersin’in merkez Mezitli ilçesinin CHP’li Belediye Başkanı Neşet Tarhan, AK Parti ve MHP Mezitli ilçe yönetimlerini ziyaret ederek, ilçede sergilenen birlik, beraberlik ve dayanışma için meclis üyeleri ve parti yöneticilerine teşekkür etti.

Mezitli Belediye Başkanı Tarhan, AK Parti Mezitli İlçe Başkanı Ali Kıratlı ve MHP Mezitli İlçe Başkanı Serdar Soydan’ı ziyaret etti. Tarhan’a ziyaretlerinde, CHP Mezitli İlçe Başkanı Bayram Yıldırım, parti yönetimi ve Mezitli Belediyesi meclis üyeleri eşlik etti. Ziyaretlerinde, Mezitli’de huzur ve barışın her anlamda sağlanması gerektiğini vurgulayan Tarhan, Mezitli’de birlik, beraberlik ve dayanışma ruhunun Mersin’deki diğer ilçelere göre daha yüksek olduğunu belirtti. Bu beraberliğin örneklerini yapılan çalışmalarla anlatan Başkan Tarhan, “Çalışmalarımızda hiçbir siyasi parti gözetmeksizin halkımızın çıkarları doğrultusunda ilerliyoruz. Halk günlerimizde de kapımız herkese açık. Vatandaşlarımızın sorunlarını olanaklarımız doğrultusunda çözüme kavuşturuyoruz. Bu bağlamda mecliste aldığımız kararları da demokratik bir şekilde gerçekleştiriyoruz. İlçemizde birlik, beraberlik ve dayanışma ruhunun yüksek olduğunu görüyorum. Bu da bizleri mutlu ediyor. Mezitlimizi ayrıştırmadan, ötekileştirmeden, el ele vererek daha yükseklere taşıyacağız” dedi.

Mezitli sahiline hayata geçirilmesi düşünülen ‘Balıkçı Barınağı’nın yapılmaması adına belediye meclisinde bulunan tüm siyasi partilerin meclis üyeleriyle birlikte mücadele verdiğini de anımsatan Tarhan, ayrıca cemevlerine yönelik alınan olumlu kararların da yine bir bütün halinde desteklendiğini kaydetti. Belediye meclisinde gündeme gelen önerilerin oy birliğiyle kabul edilmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Tarhan, Mezitli’nin kalkınması ve mutluluğu için destek veren tüm siyasi partilerin meclis üyelerine ve ilçe başkanlarına teşekkür etti.

Tarhan’ın AK Parti ziyaretinde konuşan AK Parti İlçe Başkanı Ali Kıratlı da ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade ederek, Mezitli’de yapılan çalışmalardan dolayı Tarhan’a teşekkür etti. Tarhan’ın, ilçe adına güzel çalışmalar yaptığını ve belediyecilikte deneyimli olduğunu dile getiren Kıratlı, Mezitli’nin Tarhan ile birlikte kabuk değiştirdiğinin altını çizdi. Kıratlı, “Siyasi düşüncelerimiz ne olursa olsun Mezitli’ye yarar sağlayacak tüm çalışmalarda parti adına desteklerimizi sürdüreceğiz. Belediye olarak kentimizde birçok güzel çalışmaya imza attığınızı takip ediyoruz. Biz gittiğimiz yerlerde sizleri eleştirmenin sıkıntısını çekiyoruz. Yaptığınız birçok güzel çalışmadan dolayı sizleri eleştirecek bir şey bulamıyoruz” şeklinde konuştu.

MHP Mezitli İlçe Başkanı Serdar Soydan ise Tarhan’ın ziyaretindeki konuşmasında, ortak gayelerinin Mezitli olduğunu vurgulayarak, “Mezitlimizin daha refah ve daha güzel günler yaşaması için elimizden geleni yapacağız. Mezitli’ye yapılacak olan her olumlu projede meclis üyelerimizle birlikte destek olacağız” dedi.

MHP ilçe ziyaretinde Mersin Büyükşehir Belediyesi’nde işten çıkarılan işçilere de değinen Başkan Tarhan, Büyükşehir Belediyesi’nin bir iyi niyet göstergesi olarak, çıkarılan işçiler arasında bulunan, tanımadığı ve adını dahi bilmediği, çocuğu lösemi hastası olan bir işçiyi tekrar işe almasının bir kıvılcım olacağının altını çizdi.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.