Başkan Karaosmanoğlu, Karamürselli Muhtarlarla Buluştu

Başkan Karaosmanoğlu, Karamürselli Muhtarlarla Buluştu

Karamürsel muhtarlarıyla bir araya gelen Başkan Karaosmanoğlu, hizmetlerin karşılığında alınacak her dua çalışmalarımıza bereket getirecektir dedi.Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosman...

Karamürsel muhtarlarıyla bir araya gelen Başkan Karaosmanoğlu, hizmetlerin karşılığında alınacak her dua çalışmalarımıza bereket getirecektir dedi.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Karamürsel’in muhtarlarıyla bir araya geldi. Toplantıda vatandaşların istek ve önerilerine her zamankinden daha fazla duyarlı olunmasını isteyen Başkan Karaosmanoğlu, “Ülkemiz 1 Kasım’da çok önemli bir seçimden çıktı. Çok şükür ülkemizde istikrar ve güven ortamının yeniden sağlanmasıyla, yerelde de bizler önümüzü görme şansını yakaladık. Mahallerimizde hizmetlerimiz aratarak devam edecektir. Hizmetin en güzel teşekkürü aldığımız dualardır. Buda hizmetlerimize bereket getirecektir" dedi.

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ın da katıldığı toplantıda, muhtarların kent için önerileri dinlendi. Sabah kahvaltısında gerçekleştirilen toplantıda konuşan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Beyt-ül mal yani belediye bütçesini ve devletin hazinesini çarçur etmeden önceliklerimizi belirleyerek hizmet ederek beraber yürüyeceğiz. Karamürsel gerçekten güzel bir ilçemizdir. Çalışmalarımızla dinlenebilen, denize girilebilen bir bölge haline getirdik. Maalesef içler acısı bir denizimiz vardı. Evsel kanalizasyonlarımızı sahillerimize artık akıtmıyoruz. Arıtarak yapıyoruz buda inancımız ve dinimizin gereğidir. Bu durum köylerimiz içinde geçerlidir aynı zamanda. Eksiklerimizi de siz muhtarlarımızla beraber tamamlayacağız. Her yerimiz pırıl pırıl olacak. Fedakârca yaptığınız hizmetlerden dolayı hepinize teşekkür ediyor, bundan sonra ki çalışmalarınızda da başarılar diliyorum" diye konuştu.

Şehrin her köşesine hizmet etmeye çalıştıklarını söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, "Vatandaşlarımız onlara karşı olan sevgimizi, ilgimizi ve hizmetimizi görüyor. 1 Kasım’da halkımız, ülkemizin önünü açtı. Başka partilere oy veren kardeşlerimiz tek başına iktidar olmasını istediler. Bu istikrar ve güven ortamının projelerimizin de hızlanmasını sağlayacak. Karamürsel’de ve kentimizde sahillerimiz bakımını yapıyoruz. Karamürsel’i daha güzel bir hale getirme çabamız var. Bu hizmetleri beraber yaptık, yapıyoruz. Dünyanın, ülkemizin ve şehrimizin en nadide ilçelerinde Karamürsel’i, en güzele getirme çabamız var. Seçimlerde olgun bir şekilde, demokrasimize, medeniyetimize ve ahlakımıza uygun bir demokratik seçim oldu. Katkılarınız içinde siz muhtarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Olumsuzlar yaşanmazken, birkaç saat içerisinde sonuçlar belli oldu" ifadelerini kullandı.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.