Başkan Karaosmanoğlu Gölcük’te Muhtarla Yemekte Buluştu

Başkan Karaosmanoğlu Gölcük’te Muhtarla Yemekte Buluştu

Gölcük’te Kasım ayı muhtarlar toplantısına katılan Başkan Karaosmanoğlu, yaptığı konuşmada muhtarların önemine değindi.Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş ile birlikte Kasım ayı muhtarlar toplantıs...

Gölcük’te Kasım ayı muhtarlar toplantısına katılan Başkan Karaosmanoğlu, yaptığı konuşmada muhtarların önemine değindi.

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş ile birlikte Kasım ayı muhtarlar toplantısına katılan Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, 1 Kasım erken genel seçimlerinden sonra ülkedeki siyasi durumla ilgili konuştu. Başkan Karaosmanoğlu, “Türkiye’de demokrasi artık tam manasıyla yerleşmiştir. Demokrasimize sahip çıkacağız. Gölcük’te 1 Kasım seçimlerine katılım yüzde doksanı geçti. Bu takdir edilecek çok güzel bir gelişmedir. Vatandaşımız sandığa sahip çıkarken umudunu da siyasi partilerden asla yitirmediğini göstermiştir” dedi.

Başkan Karaosmanoğlu, “Sizleri dinleyerek hizmetlerimize yön verelim istedim. Sık sık görüşüyoruz. Telefonlarımız her daim açıktır. Muhtarlarımızın bana ulaşamadığını söylemeleri beni çok üzer. Her muhtarımda benim telefonum muhakkak olsun. Muhtarlarımız kılcal damarımız, bizlerin uç noktamızdır. Mahallerinize en çok hakim olan sizlersiniz. Garip gurabanın duasını alalım. Hepimizin sosyal sorumlulukları var. Fakirimiz evinin çatısı akıyorsa, evinde pişirecek yiyeceği yoksa ona yardımcı olalım. Elinden tutulması gereken bir insanımız varsa, beraber tutalım. Fakir fukaraya sahip çıkalım. Onlar şehrimizin bereketidir” diye konuştu.

Bazı siyasi partililerinde katıldığı toplantıda Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Devletimizle koordineli biçimde sosyal sorumluluk projeleri yapıyor ve bunları destekliyoruz. Sizlerden köylerimizin ve mahallerimizin sosyal hizmetlerine özellikle dikkat etmenizi istiyorum. Seçim bitmiştir, zaman iş zamanıdır” açıklamasını yaptı.

Demokrasiye saygılı bir milletin olduğunun altını çizen Başkan Karaosmanoğlu, “Halkımız karanlığın olduğu yerde ışık yakıyor. Milletimiz bu seçimde de çok şükürler olsun ki tek başına iktidarla hizmet yoluna devam edilmesini sağladı. Bakın Türkiye haricinde İslam Coğrafyasında söz sahibinin halkın olduğu ve milletiyle barışık bir ülke maalesef neredeyse yok. O ülkelerde yaşayan kardeşlerimize model, geri kalmış ve ilerlemek isteyen ülkelerin de hamisi olduk. Türkiye’nin geldiği noktayı herkes görüyor. Türkiye’de demokrasi artık yerleşti. Buna tam anlamıyla sahip çıkacağız. 1 Kasım’da bizlerin en çok istediği her vatandaşımızın sandığa gitmesiydi. Bakın artık yurt dışındaki vatandaşlarımız da artık oylarını verebiliyor. Ben bütün mahallerimizde, köylerimizdeki vatandaşlarımızı ve tabi ki muhtarlarımızı seviyorum. Her zaman söylediğim gibi bize düşen görev olduğunda beni kesinlikle arayın” diyerek sözlerini tamamladı.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.