Aydemir’den Dadaş Asaleti Vurgusu

Aydemir’den Dadaş Asaleti Vurgusu

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir,’Halkın irfanından tedris etmiş, feraset, basiret ve izanına teslim olmuş ve hakka tevekkülde buluşmuşlar olarak siyasette Dadaş asalet ve duruşunu temsil...

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir,’Halkın irfanından tedris etmiş, feraset, basiret ve izanına teslim olmuş ve hakka tevekkülde buluşmuşlar olarak siyasette Dadaş asalet ve duruşunu temsil etmeyi sürdüreceğiz. Abdurrahman Gazilerin, Alvarlı Efelerin muazzez ervahı kılavuzumuz olacaktır’ dedi.

ELHAMDÜLLİLAH

26’ıncı dönem milletvekilliği mazbata töreni sonrasında bir açıklama yapan AK Parti Erzurum Milletvekili Aydemir, ‘Haydi bismillah’ diyerek çıktık yola. ‘Mevla görelim neyler, neylerse güzel eyler’ imanıyla..Ve Hak şerleri hayreyledi. AK imanlılar tevekkülle seyreyledi. Mevla güzel eyledi.. Haydi Bismillah demiştik.. Şimdi elhamdüllilah diyoruz. Binlerce kez: Elhamdüllilah.” dedi.

HİZMET VE VİZYON SİYASETİ VURGUSU

Milletvekili Aydemir,‘AK Davanın, yüreğini mübarek bir sefere yüreğini adamış mensupları olarak

3 Kasım 2002’de başlayan kutlu seferimiz, 1 kasım 2015 zafer durağına ulaştı.. Bu yaradılanı yaradandan ötürü sevenlerin, Hınıs’ın, Uzundere’nin, Aşkale’nin Tekman’ın, Horasan’ın Şenkaya’nın, ilçe ilçe, mahalle mahalle dadaşların eseridir. Herkes, herkesim milli iradenin verdiği mesajı iyi okumalı, idrak etmeli ve teslim olmalıdır. Bu mesaj, Hak rızası için halka hizmet verenler, halkın feraset ve basiretine güvenenler, Halk vicdan ve irfanına yüreğini adayanların her daim başarılı olacağı, yüzünün ak kalacağıdır. Hak rızası için halka hizmette nefsinden geçenler önünde hiçbir settin kalamayacağıdır. Kurucu liderimizin işaret ettiği üzere:‘Hizmet ve Vizyon siyaseti bir kez daha kazanmıştır.” diye konuştu.

DURMAK YOK, YOLA DEVAM

1 Kasım 2015’te, milli iradenin, en önemli mesajının AK Hizmet davası mensuplarına ‘Durmak Yok, Yola Devam’ olduğunu ifade eden Milletvekili Aydemir, ‘ Verilen mesaj, bu davanın ifade ettiği, sevgi, saygı ve muhabbet yaklaşımının artarak, zerrelerine varıncaya kadar bu aziz coğrafyanın her yerine ulaşmasıdır. Ülkenin, bölgenin ve bu ilin her köşesine AK sinerjinin ulaşmasıdır. Halkın irfanından tedris etmişler, irfan ve izanına teslim olmuşlar ve hakka tevekkülde buluşmuşlar olarak, halkın yüreğinde kalmaktır. “ ifadelerini kullandı.

HER DAİM GALİP OLAN HAKTIR

Değerlendirmesinde partililerine teşekkür eden Milletvekili Aydemir, ‘Her nefsin ölümü tadacağına, dünya hayatının geçiciliği, baki olanın hak olduğuna iman etmişler olarak, hak divanında hesap vereceğimiz gerçeğini unutmayarak, 1 Kasım’da Milli iradenin tuttuğu ışıkta yüreğimizi yeniden aydınlatmalı, hesap günü gelmeden kendimizi sigaya çekerek AK Dava çizgisine daha layık olmaya çalışmalıyız. Zira bu davanın kaynağı haktır.. Bu mukaddes hareketin menzili Haktır.. Bu kutsal yaklaşımın mizanı haktır.. Bugün bu manada galip olan nefsimiz değil, bugün muzaffer olan yine Haktır.. Bizim zafer anlayışımız, Hakkın rızasını kazanmak noktasındadır.. Zira her daim galip olan Haktır..” diye konuştu.

SELAMLAMA

Milletvekili Aydemir, ‘Karaçoban’dan Olur’a, Şenkaya’dan Tortum’a, Çat’tan Horasan’a kadar, nefsini davasına adayan parti teşkilatlarımıza, üyelerimize ve bizden AK Desteklerini esirgemeyen dadaşlara saygı ve selamlarımı sunuyorum. Onların duaları hizmet ufkumuza bereket taşıyacaktır.’ dedi.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.