Alanya Yabancılar Meclisten Sağlık Turizmine Destek

Alanya Yabancılar Meclisten Sağlık Turizmine Destek

Alanya Belediyesi Yabancılar Meclisi’nin gündemini Noel Pazarı ve Sağlık Turizmi oluşturdu.Alanya Belediyesi Yabancılar Meclisi aylık toplantısını Meclis Başkanı Abdullah Karaoğlu Başkanlığında Beledi...

Alanya Belediyesi Yabancılar Meclisi’nin gündemini Noel Pazarı ve Sağlık Turizmi oluşturdu.

Alanya Belediyesi Yabancılar Meclisi aylık toplantısını Meclis Başkanı Abdullah Karaoğlu Başkanlığında Belediye Encümen Salonu’nda gerçekleştirdi. Alanya Sağlık Turizmi Derneği Başkan Yardımcısı Dr. Ahmet Girgin’le birlikte Devlet Hastanesi’nden bir grup doktor Yabancılar Meclisi’ni ziyaret ederek derneğin faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Derneğin faaliyetlerini sağlık turizmi açısından son derece önemli bulduklarını açıklayan Yabacılar Meclisi Üyeleri, Alanya’da sağlık turizminin geliştirilmesi için her zaman destek vermeye hazır olduklarını ifade ettiler.

NOEL PAZARI 13 ARALIK’TA

Alanya Belediyesi Yabancılar Meclisi tarafından organize edilen “Uluslararası Alanya Noel Pazarı”, bu yıl 13 Aralık’ta düzenlenecek. Toplantıda üyeler, 6. kez düzenlenecek Pazarla ilgili hazırlıkları değerlendirdiler. Yerli ve yabancı derneklerin katılacağı 6. Uluslararası Alanya Noel Pazarı’na bu yıl ilginin daha fazla olduğunu belirten Meclis Üyeleri, Alanya Belediye Başkanına ve çalışanlara teşekkür ettiler.

Alanya Belediyesi Yabancılar Meclisi Başkanı Abdullah Karaoğlu, “Geçtiğimiz günlerde düzenlediğimiz 2. Uluslararası Sanat Sergisi’nde yerli ve yabancı sanatçılarımızın, eserlerini sergilemelerine vesile olduk. 13 Aralık’ta düzenleyeceğimiz, 6. Uluslararası Alanya Noel Pazarı’nda da yerli ve yabancı dernekleri tekrar buluşturacağız. Her zaman olduğu gibi pazardan elde edilen geliri de yardım amaçlı kullanacağız. Ayrıca bugünkü toplantımızda Alanya Sağlık Turizmi Derneği’nin yöneticilerini ağırladık. Yerleşik yabancıların sayısı her geçen gün artıyor. Sağlık turizminin geliştirilmesi de bu açıdan oldukça önemli. Derneğin vereceği hizmetler konusunda üyelerimizi bilgilendirdik, onlardan destek istedik” dedi.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.