Ak Partili Kayatürk’ten Van Halkına Teşekkür

Ak Partili Kayatürk’ten Van Halkına Teşekkür

AK Parti Van Milletvekilli Burhan Kayatürk, 1 Kasım seçimlerinde kendilerine destek veren Vanlılara teşekkür etti.Açıklamalarda bulunan Milletvekilli Kayatürk, "Bize oy veren vermeyen herkesten Allah...

AK Parti Van Milletvekilli Burhan Kayatürk, 1 Kasım seçimlerinde kendilerine destek veren Vanlılara teşekkür etti.

Açıklamalarda bulunan Milletvekilli Kayatürk, "Bize oy veren vermeyen herkesten Allah razı olsun. Bizler Van’a hizmet etme noktasında bir yarış halinde olacağız. Bazen kendimizle bile yarışacağız. Van’da milletvekilliği içerisinde yarış halinde olan herkese teşekkür ederiz. İnşallah onların da var ise projelerinden faydalanarak Van için en güzeli yapmaya çalışacağız. Bizler makamların peşinde değil Allah için hizmet etmenin peşinde olan insanlardanız. 1 Kasım seçimleri de bizlere Van’ın hizmet alma noktasındaki talebini gösterdi. Halkımızın bizlere verdiği desteği bizler de boşa çıkarmayarak hizmet olarak geri vereceğiz, Van’ın hak ettiği yere ulaşabilmesi için. Hükümetin kurulamaması esnaf kardeşlerimiz başta olmak üzere insanımıza ciddi oranda zarar verdi. Şimdi bizler verilen bu zarar ile açığın kapatılma noktasında var olacağız” diye konuştu.

1 Kasım seçimlerine de kardeşlik parolasıyla girildiğini anlatan Kayatürk, “Kardeşlik parolası ile Van’da yola çıktık, kardeşlerimiz de hizmetlerin devamı noktasında bizlere destek sundu. Kardeşliğimizin bozulmaya çalışıldığı şu dönemlerde bizler Vanlılar olarak kardeşlik adına çalışma yaptık. Gördük ki bu topraklarda kimse bizlerin kardeşlik hukukunu bozacak noktada değil, bizler bütünlük halinde Van ile Türkiye’nin menfaatleri doğrultusunda hareket ederek istenilen refah düzeyine insanlarımızı ulaştıracağız. 2009 yılında kimsenin cesaret dahi edemediği kardeşlik projesini başlattık. Bu proje ile bizler çoğulcu ve özgürlükçü bir ortamı sağlamayı hedefliyoruz. Bu hedeflerimiz doğrultusunda da bizlere destek sunacak herkese ve her düşünceye ihtiyacımız var. Bizlere oy vermeyen vatandaşlarımızın da toplumsal taleplerine bize oy veren kardeşlerimiz kadar duyarlı olacağımızı buradan herkese ilan etmek isteriz. Mesele oy almamız meselesi değil milletin verdiği bu sorumluluğu en iyi şekilde taşıma meselesidir. 7 Haziran seçimleri de milletimizin bizlere istikrar istediğini gösterdi. İnşallah yeni anayasa ile toplumsal duyarlılığımızın farkında olarak çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bizler inşallah yüzde 49’un değil 80 milyonun hükümeti olarak çalışmalar yapacak, aldığımız sorumluluğun karşılığını göstereceğiz” ifadelerini kullandı.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.