Ak Parti Milletvekilleri Teşekkür Turlarında

Ak Parti Milletvekilleri Teşekkür Turlarında

1 Kasım seçimlerinde Manisa’dan meclise giren AK Partili 5 milletvekili teşekkür turlarına Alaşehir’den devam ediyor.AK Parti Manisa Milletvekilleri Selçuk Özdağ, Recai Berber, Uğur Aydemir, Murat Bay...

1 Kasım seçimlerinde Manisa’dan meclise giren AK Partili 5 milletvekili teşekkür turlarına Alaşehir’den devam ediyor.

AK Parti Manisa Milletvekilleri Selçuk Özdağ, Recai Berber, Uğur Aydemir, Murat Baybatur ve İsmail Bilen, teşekkür turlarına devam ediyor. Manisa’nın Alaşehir ilçesinde seçmenlerine teşekkür eden AK Partili vekiller burada coşkuyla karşılandı. AK Parti Manisa İl Başkanı Zülfikar Gürcan’ın da eşlik ettiği milletvekillerinin teşekkür turlarında Alaşehir’de AK Parti Alaşehir İlçe Başkanı Rıza Peker ve çok sayıda partili vekilleri karşıladı. Seçmenlerine konuşma yapan AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, "Alaşehir’de destan yazdınız. 4 bine yakın oy artışıyla bayrağımızı dalgalandırdınız. Bu zafer 2019 yerel seçimlerinin ayak sesleridir. Sizler bizlere 7 Haziran’da bir mesaj verdiniz. Bu mesajı en iyi biz okuduk. Karşılığını da gördük. Bu zafer Türkiye’nin zaferidir. Seçim öncesi bölgemizde yaşanan afetler nedeniyle mağdur olan üreticilerimize TARSİM kanalıyla 240 milyon lira, mağdur olan yada olmayan tüm üreticilerimize afet yardımı olarak 35 milyon lira dağıttık. Biz her zaman vatandaşlarımızın yanında olduk, olmaya devam edeceğiz" dedi. Berber’in ardından konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ ise "Menderes’le başlayan kalkınma ve demokratikleşme hareketleri Demirel, Erbakan, Özal ile devam etti. Ancak Her dönem kalkınma ve demokratikleşme hareketleri engellenmek istendi. 2002 yılında Recep Tayip Erdoğan’la başlayan kalkınma ve demokratikleşme hareketleri değişik ortamlarda ve değişik isimlerle engellenmeye çalışıldı. Ama başaramadılar. 7 Haziran seçimleri sonunda CHP ve MHP’nin ortak hükümet kurmaya yanaşmadı. CHP ile uyuşamıyoruz. MHP ise hep hayır dedi. 7 Haziran’da sizlerden aldığımız mesajı iyi okuduk. Bize millet üç tane mesaj verdi. birincisi muhalefetten bir iş olmaz, siz kendinizle yarışın çıtayı daha yukarıya çıkartın, dedi. İkişncisi durmak yok yola devam, üçüncüsü terörle mücadele edin dedi. Bundan sonra bize düşen bütün vaatlerimizi yerine getirmek olacak" diye konuştu.

Konuşmaların sonunda Alaşehir AK Parti ilçe başkanlığı tarafından hazırlatılan ve üzerinde beş milletvekilinin bulunduğu pastayı birlikte kestiler.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.