Ak Parti Kayseri Milletvekilleri Mazbatalarını Aldı

Ak Parti Kayseri Milletvekilleri Mazbatalarını Aldı

AK Parti Kayseri Milletvekilleri mazbatalarını aldı.1 Kasım seçimlerinin ardından AK Parti Kayseri Milletvekilleri Mehmet Özhaseki, Taner Yıldız, Mustafa Elitaş, İsmail Tamer, Hülya Nergis, İsmail Emr...

AK Parti Kayseri Milletvekilleri mazbatalarını aldı.

1 Kasım seçimlerinin ardından AK Parti Kayseri Milletvekilleri Mehmet Özhaseki, Taner Yıldız, Mustafa Elitaş, İsmail Tamer, Hülya Nergis, İsmail Emrah Karayel ile Sami Dedeoğlu Adalet Sarayı’nda düzenlenen tören ile mazbatalarını aldı.

Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, seçimden sonra kaybedenin terör örgütü ve yandaşlarının olduğunu vurgulayarak, “AK Parti büyük bir zafer ile çıktı. Bizim için en önemli ve sevindirici kısmı Kayseri açısından düşünüldüğü zaman herhangi bir gerginlik ve tatsızlığın olmaması, ağız tadıyla bir seçim geçirmiş olmamız. 7 Haziran seçimlerinden sonra halkımıza meramımızı anlattık. Doğruları söyleyerek Türkiye’nin önündeki problemleri bir kere daha hatırlattık. Gerek anarşik olayların devamı, terörün bitirilmesi, gerekse ekonomik olarak Türkiye’de istikrarın sağlanması açısından doğru olanın tek parti ve güçlü bir iktidar olduğunu ifade ettik. Milletimiz de bizlere güvendi, inandı, çok yüksek bir y oranıyla bizleri iş başına getirdi. Burada Türkiye kazandı, kaybeden yok, biz öyle bakıyoruz. Özellikle CHP’li ve MHP’li kardeşlerim hiç üzülmesin, onlar kaybetmedi, onlar da kazandı. Kaybeden bir grup var ise terör örgütü ve onların yandaşları, onları açıktan ve gizliden destek verenlerdir. Bundan sonra biz önümüze bakacağız. 7 Haziran biz zaten çok samimiyiz. Şimdiye kadar Kayseri’nin bütün problemlerini omuzlayarak bugüne getirdiysek bundan sonra da yine 7 arkadaş koşturacağız. Ankara’da hepimizin bir gücü var. İnşallah bundan sonra bizim yapacağımız işler Kayseri’nin problemlerine sahip çıkmak” dedi.

Enerji ve Tabii Kaynaklar eski Bakanı ve Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, “Halkımız vekillerini seçti. Milletvekilliği mazbata törenlerinde bütün arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Allah sağlık, sıhhat içinde kendilerine tanınan süre boyunca inşallah Kayserimize hizmet etmekte gayret edeceğiz. 1 Kasım’da Türkiye istikrarı tercih etti. 1 Kasım’da Türkiye’nin ilerlemesine, büyümesine istiklalinin AK Parti eliyle büyümesinin tercihini yaptı. Milletimiz görevini yaptı. Bu zamana kadar AK Parti’nin Türkiye’nin istikrarının güvencesi olduğunu anlattık. Bundan sonra işin daha fazla, lafın daha az olduğu bir döneme giriyoruz. 4 yıl boyunca bizim yapacaklarımız, anlatacaklarımızın temelini teşkil edecektir. Ankara’da şuana kadar 13 yıllık AK Parti iktidarı ile beraber Kayseri’nin gerek merkezi gerekse yerel hükümetlerinin hepsini birleştirerek Kayseri’nin gelişmesini daha da hızlandırmış olacağız. Bütün arkadaşlarımızla ekip ruhuyla beraber Kayserilinin gönlünü kazanmaktır hedefimiz” diye konuştu.

AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, “Kayseri’de yaşayan MHP’li, CHP’li ve diğer partilerle birlikte bütün milletin milletvekiliyiz. Herkesin emrindeyiz diyoruz” diye konuştu.

AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis, “Tekrar tren rayına girdi yoluna devam ediyor. Ülke genişleyecek, gelişecek, yatırıma yönelecek, ülke kalkınacak. Bu bize iş olarak, aş olarak bize geri dönecek” dedi.

AK Parti Kayseri Milletvekili Sami Dedeoğlu, her ne kadar AK Parti milletvekili olsalar da bütün Kayseri’nin vekili olacaklarını söyledi.

AK Parti Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş ise, “Her ne kadar AK Parti’ye oy verenlerin sayesinde milletvekili olsak da ülkücülerin de, CHP’lilerin de herkesin milletvekiliyiz” ifadelerini kullandı. AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel de, Kayseri’nin en genç milletvekili olduğu için gurur duyduğunu ifade etti.

Mazbata törenine Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, AK Parti Kayseri İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden ve partililer katıldı.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.