Ak Parti Danışma Meclisi Toplandı

Ak Parti Danışma Meclisi Toplandı

AK Parti Düzce İl Başkanlığı’nın İl Danışma Meclisi toplantısı yapıldı. Toplantıya katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş’a da Düzce Kamuoyu’nun bakan beklentisi Düz...

AK Parti Düzce İl Başkanlığı’nın İl Danışma Meclisi toplantısı yapıldı. Toplantıya katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş’a da Düzce Kamuoyu’nun bakan beklentisi Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş ve Gençlik kolları üyeleri de sloganlarıyla iletildi.

AK Parti Düzce İl Danışma Meclisi toplantısı gerçekleştirildi. Kasım ayı İl Danışma Meclisi toplantısına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş, Düzce Milletvekilleri Faruk Özlü, Fevai Arslan, Ayşe Keşir, Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Belediye Başkanı Mehmet Keleş, geçmiş dönemlerde AK Parti Düzce milletvekilli olarak görev yapmış isimlerle, ilçe başkanları, belediye başkanları, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ve gönüllüler katıldı.

Kasım ayı İl Danışma Meclisinin açılış konuşmasını yapan AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, 1 Kasım zaferinin gelmesinde büyük paya sahip olan bütün teşkilat üyelerine teşekkür ederek, 1 Kasım seçimlerinde AK Partiye oy atan atmayan herkese hizmet edeceğini vurguladı. Hikmet Keskin;“ Bu kutlu yürüyüşün devam etmesini ve davamızın devam etmesini sağlayan Düzceli hemşerilerimize verdikleri teveccühe layık olacağız. Bu zaferin kazanılmasında emeği geçen tüm teşkilat üyelerime teşekkür ediyorum” dedi.

KELEŞ’TEN BAKAN İSTEĞİ

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin’in açılış konuşmasının ardından Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş kürsüye çıkarak, Düzce’nin bakan isteğini Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcı Mustafa Ataş’iletti. Mehmet Keleş, Ataş’tan iki istekte bulundu. Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş; “Bu davaya verdiği hizmetten dolayı çok teşekkür ediyorum. Düzce AK Parti kurulduğu günden beri çok büyük işlerin altına imza atmaktadır. Yüzde 50 ile başlayan başarımız şu anda yüzde 70 oy oranına gelmiştir. Düzce hep kaleleri fethetmiştir. 1 Kasım seçiminde aldığımız oy oranı 70.4 olmasına karşın tabelada Türkiye’de altıncı görünüyoruz Teşkilatlarımız, Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımızla görüşmek istiyorlar. Bunu siz yapabilirsiniz. Düzce’ye bir Bakan ile ödüllendirirseniz çok mutlu olacağız. Düzce artık bir Bakanı hak ediyor ve bekliyor” diye konuştu

Keleş’in ardından Düzce Milletvekili Fevai Arslan kürsüye gelerek, herkese teşekkür etti. Fevai Arslan;“ 14 Ağustos 2001 de hamurunu milletin yoğurduğu AK Partimiz seçime ilk defa girdi. O tarihten itibaren girdiğimiz her seçimde milletimiz bizim boynumuzu bükmedi. Kurulduğu günden bu yana bize destek olan, taşın altına elini koyan herkese ve görev alan teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Son olarak konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcı ve Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş, Türkiye’nin 5 aydır cehennem gibi hava soluduğunu söyledi.

Mustafa Ataş; “5 ay Türkiye’de cehennem gibi bir hava soluduk. AK Parti 13 yılda ticaret yapmayı, sınırsızca demokrasiyi kullanmasını sağlamıştı. Herkes mutsuzdu. Ne zaman ki 1 Kasım akşamı tek başına iktidar olmayı Allah’ım lütfetti, herkes rahatladı. Türkiye’nin her yerinden bize gelenler oldu. Türkiye’nin önünü kesmek isteyenlere demokratik yolla sandıkla millette tokatını vurdu” dedi.

“DÜZCE ÖDÜLÜNÜ ALACAK”

Mustafa Ataş ayrıca konuşmasında, Yüzde 70.41 oy oranı alarak Türkiye 6.sı olan Düzce’nin tulum çıkardığını söyleyen Ataş, 1 Kasım seçimlerinde AK Parti’ye destek vererek dereceye giren illerin ödüllendireceklerini açıkladı.

Toplantı AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin’in kapanış konuşmasının ardından seçimlerde özveri ile çalışan AK sevdalılara verilen sertifikalar ile son buldu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.