Adıyaman Park Hospital Kadrosunu Güçlendirdi

Adıyaman Park Hospital Kadrosunu Güçlendirdi

Adıyaman Özel Park Hospital Hastanesi Genel Müdürü Uzm. Dr. Gürkan Alagöz, hastane olarak, teknik ekipmanlar, alanında uzman hekimler, düzenli olarak eğitime tabi tutulan idari ve yardımcı sağlık pers...

Adıyaman Özel Park Hospital Hastanesi Genel Müdürü Uzm. Dr. Gürkan Alagöz, hastane olarak, teknik ekipmanlar, alanında uzman hekimler, düzenli olarak eğitime tabi tutulan idari ve yardımcı sağlık personelleriyle hizmetlerini sürdürdüklerini belirtti.

Hastane olarak sadece Adıyaman’a değil çevre illerden gelen hastalara da hizmet verdiklerini ve Adıyaman’dan çevre illere hasta sevklerini en aza indirmek için çaba sarf ettiklerini belirten Alagöz;kadrolarını güçlendirdiklerini dile getirdi.

2012 yılında Adıyamanlı vatandaşların sağlığına katkıda bulunmak amacıyla kurulan Özel Adıyaman Park Hospital Hastanesi hizmetlerine gelişerek devam ettiklerini belirten Gürkan Alagöz,"Hastanemiz tüm branşlarda uzman hekimler, 24 saat acil servis hizmeti, Yeni Doğan Bakım, Genel Yoğun Bakım, Koruner Yoğun Bakım, Ameliyathane, Doğumhane ve tek kişilik özel odalarıyla halkımıza kaliteli sağlık hizmeti sunmanın onurunu yaşamaktayız. Bölge halkımıza hizmetin kalitesini ve ulaşılabilirliğini arttırmak amacıyla yatak sayımızı (Yoğun Bakımlar Dahil olmak üzere) kısa bir süre içerisinde 102’ye çıkarmayı planlamaktayız. Aynı zamanda gerek uzman hekimlerimizle, gerekse hastanecilik hizmetlerimizle çevre illere hasta sevklerini en aza indirmek en büyük hedefimizdir. Hastanemiz tüm özel sigortalar ve anlaşmalı kurumlar ile anlaşmalı olup, tüm hizmetlerde en kaliteli sağlık hizmetini sunma kararlılığı içerisindeyiz. Kaliteli sağlık hizmeti sunmak için gerekli olan tüm teknik ekipmanlar, alanında uzman hekimler düzenli olarak eğitime tabi tutulan idari ve yardımcı sağlık personeliyle çalışmaya devam etmekteyiz” şeklinde konuştu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.