1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Zade eğitime önem veriyor
Zade eğitime önem veriyor

Zade eğitime önem veriyor

Zade & Zade Vital İbn-i Sina Ar-Ge Merkezi’nde “FridayVitalogs” başlığı ve “inovasyona yönelik diyaloglar” temasıyla gerçekleştirilen Cuma seminerlerinin 21’nci buluşması gerçekleştirildi

A+A-

Türkiye’nin doğal sağlık ürünleri alanındaki ilk olan İbn-i Sina Ar-Ge Merkezi’nde her hafta, alanında fikir lideri bir uzmanın katılımı ile gerçekleşen FridayVitalogs toplantılarında, toplum sağlığına katkı sağlayacak başlıklar tartışılırken, yenilikçi pek çok ürünün tohumları da atılıyor. 130 yıldır faaliyet gösteren Helvacızade Grubu, bugün de Ar-Ge ve inovasyonu odağına alarak geleceğe güçlü adımlarla yürüyor. 1994 yılından itibaren üniversite-sanayi işbirlikleri ile gerçekleştirdiği başarılı projeler ile adından söz ettiren Helvacızade, bu başarısını sağlık alanındaki markası Zade Vital ve Ar-Ge merkezleri ile devam ettiriyor.  Türkiye’nin doğal sağlık destek ürünleri alanındaki ilk Ar-Ge merkezi olan Zade & Zade Vital İbn-i Sina Ar-Ge Merkezi bünyesinde, 2017 yılından itibaren düzenli olarak, gerçekleştirilmekte olan “FridayVitalogs” seminerlerinde inovasyon, Ar-Ge ve Ür-Ge’nin temel kavramları konuşuluyor. Bu yolda “bilginin” ve “eğitimin” katkısına inancı büyük olan Helvacızade Grubu her cuma Batı’da “Avicenna” olarak bilinen, Avrupa bilim tarihinde de öneme sahip İbn-i Sina’nın ışığında kurduğu Zade & Zade Vital İbn-i Sina Ar-Ge Merkezi’nde inovasyon, Ar-Ge ve Ür-Ge’nin temel kavramları hakkında eğitimler düzenliyor.

HELVACIZADE EĞİTİME ÖNEM VERİYOR

FridayVitalogs toplantılarına Helvacızade Grubu’nun tüm Ar-Ge ve Ür-Ge yetkilileri katılıyor. İbn-i Sina Ar-Ge Merkezi Direktörü ve Zade Vital Genel Müdürü Beril Koparal, MSc, MBA Friday-Vitalogs seminerleri ile ilgili şunları aktardı: “Zade ve Zade Vital ürünlerinin çalışılması için kurulmuş olan Ar-Ge Merkezi Türkiye’nin 200. ve doğal ürünler alanında tek Ar-Ge merkezidir. Bu özelliklere sahip bir Ar-Ge Merkezi’ne yakışan ismin İbn-i Sina Ar-Ge Merkezi olduğuna karar verilerek 2015 yılında Konya’daki Ar-Ge Merkezi’mize bu büyük bilim adamının ismi verilmiştir. Bu isme yakışmak için ilk günden itibaren daha iyi olabilmek adına eğitimlerimize ve seminerlerimize devam ediyoruz.  Eğitimleri her Cuma ‘FridayVitalogs’  başlığı altında Zade & Zade Vital İbn-i Sina Ar-Ge Merkezi’mizde gerçekleştiriyoruz. Çünkü günümüzde başarılı iş sonuçlarına sahip olabilmek için ileri teknoloji ile inovatif ürün geliştirme kabiliyetine, üretim gücüne ve hedefler doğrultusunda her türlü bilgi birikimine sahip olmak gerekiyor. Unutmamalıyız ki; bilgi, stratejinin temelini oluşturuyor. Helvacızade Grubu olarak eğitimin önemini her fırsatta vurguluyoruz. Çalışanlarımızın da her alanda gelişimini sağlamak, onlara inovatif pencereler açmak bizlerin en önemli görevleri arasında yer alıyor. Bu eğitim ve seminerler sayesinde çalışanlarımız kendilerini geliştirerek stratejilerimize yeni boyutlar katıyor. Bu durum da Grubumuzun gelişimine katkıda bulunuyor. Alanında uzman kişiler aracılığı ile verdiğimiz bu eğitimler katlanarak devam edecek. Çünkü biliyoruz ki insanoğlunun en çok yeni ‘bir şeyler’ öğrenmeye ihtiyacı var.”

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.