1. HABERLER

  2. TÜRKİYE

  3. Uyum başarı getiriyor
Uyum başarı getiriyor

Uyum başarı getiriyor

AK Parti Eskişehir İl Başkanı M. Dündar Ünlü, AK Parti'nin tüm neferleri ile bir bütün olduğunu, milletvekilleri ile parti teşkilatı yöneticileri,...

A+A-

AK Parti Eskişehir İl Başkanı M. Dündar Ünlü, AK Parti'nin tüm neferleri ile bir bütün olduğunu, milletvekilleri ile parti teşkilatı yöneticileri, belediye başkanları ve meclis üyeleri arasındaki uyumlu çalışmanın çok önemli olduğunu, bunu başardıkları için gerek halka hizmet ve gerekse teşkilat çalışmalarında başarılı sonuç aldıklarını belirtti.

Başkan Ünlü, asıl görevinin parti teşkilatı arasında uyumlu çalışmaya katkı sağlamak olduğunu anlattı. Bunun için çaba sarf ettiğini ve parti olarak hep birlikte başarılı olduklarını anlatan M. Dündar Ünlü, "Benim il başkanı olarak birincil görevim teşkilatlarla, milletvekilleri arasında bürokrasi arasında, diğer sivil toplum kuruluşları, toplumun diğer dinamikleri ile uyumu tesis etmektir. Benim temel görevim, il başkanının en temel görevi budur. Sahip olduğu teşkilatı çalıştırır ve teşkilatın diğer tüm bileşenlerle uyumunu sağlar. Ben burada öncelikle uyumu sağlamak için çalışıyorum. Bunu diyaloglarımızı sağlam tutarak gerçekleştiriyoruz. Sürekli diyalog halindeyiz bakanımızla, milletvekillerimizle, ilçe başkanlarımızla, belediye başkanlarımızla. Olumlu diyaloğumuzu koparmıyoruz, istişare ediyoruz, bir samimiyet ortaya koyuyoruz. O samimiyete tesir ettiğimizde zaten insanlar o diyalog kanallarını da açık tuttuğumuzda bu uyumu sağladı, bu uyumu devam ettirdi" dedi.

"Uyum fevkalade önemli"

AK Parti olarak uyuma ve istişareye fevkalade önem verdiklerini belirten AK Parti Eskişehir İl Başkanı M. Dündar Ünlü, açıklamasını şöyle sürdürdü:

"Eğer başarılı bir süreç geçireceksek, bir başarı elde edeceksek bu uyumun asla ve kata bozulmaması lazım. Uyum olduğu sürece inşallah gerisi gelecektir. En önemli mesele teşkilatın çalışabilmesi, milletvekillerinin rahat çalışabilmesi, gücümüzü, enerjimizi hizmet ve yatırıma harcaya bilmemiz için önce uyumlu çalışmamız lazım. Bunun aksinin nasıl olumsuzluklar doğurduğunu hepimiz gördük, görüyoruz. Enerjinizi hiçe harcıyorsunuz. O harcadığınız enerji boşa tüketilmiş zaman ve emektir. O yüzden biz kendi içimizde uyumu ve güveni sağlıyor. Emeğimizi ve zamanımızı da milletimize hizmet etmek için harcıyoruz."

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.