1. HABERLER

  2. TÜRKİYE

  3. Ordu SMMMO’da komisyon başkanlıkları seçimi yapıldı
Ordu SMMMO’da komisyon başkanlıkları seçimi yapıldı

Ordu SMMMO’da komisyon başkanlıkları seçimi yapıldı

Ordu Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası'nda (SMMMO) 2016-2019 dönemi kurul ve komisyonların görev dağılımları yapıldı.

A+A-

Ordu Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası'nda (SMMMO) 2016-2019 dönemi kurul ve komisyonların görev dağılımları yapıldı.

Oda lokalinde gerçekleştirilen toplantıda konuşan Ordu Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Bahadır Baş, bu dönem ilk defa Kadın Dayanışma Komisyonu oluşturduklarını söyledi. Baş, şöyle konuştu: "Bizler için tüm kurulların yanında Haksız Rekabet Kurulu ve Etik Kurulu çok önemlidir. Odaya gelen bütün şikayetleri sorumluluk alanına göre Haksız Rekabet Kurulu ve Etik Kurulu değerlendirecek ve yönetime taleplerini ileteceklerdir. Bu dönem ilk defa Kadın Dayanışma Komisyonumuzu oluşturduk. Komisyonumuz bayan meslektaşlarımızın sorunlarını raporlayarak bizlere ilettiğinde tespit edilen hususlarla ilgili çözüm bulmaya çalışacağız. Bunlarla ilgili adımlar atacağız. Yine önemli komisyonlarımızdan birisi Mesleki Soruşturma ve Denetim Komisyonumuzdur. Bu Komisyonumuz iş yerlerimizde fiili denetimler, tespitler, stajyerlerle ilgili tespitleri yapacaktır. Önceki dönemlerde Odamızın Yönetiminde yer alan; ağabeylerimiz, meslektaşlarımız ekip anlayışı ile bizlere destek olarak bizleri kırmayarak bu dönem komisyonlarda görev kabul ettiler."

Konuşmaların ardından yapılan görev dağılımında Haksız Rekabet Kurulu Başkanlığına Sayit Gültepe, Etik Kurulu Başkanlığına Sedat Özel, Staj Komisyonu Başkanlığına Mustafa Çörtük, Basın-Yayın Komisyonu Başkanlığına Halil Demirel, Asgari Ücret Tespit Komisyonu Başkanlığına Hatice Şahin Ergül, Eğitim Komisyonu Başkanlığına Nedim Dikmen, Bağımlı Çalışanlar Komisyonu Başkanlığına Halil İbrahim Çalış, Mesleki Dayanışma ve Sosyal, Kültürel Etkinlikler Komisyonu Başkanlığına Mustafa Bektaş, Mesleki Soruşturma ve Denetim Komisyonu Başkanlığına Gökhan Şahin, Mesleki Araştırma ve Mevzuat Komisyonu Başkanlığına Sezai Kantar, Kadın Meslektaşlar Dayanışma Komisyonu Başkanlığına Aysun Azaklı seçildi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.