• Konya21 °C
  • Ankara18 °C
  • İstanbul23 °C
  • Karaman19 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
SAADET PARTİSİ MECLİS ÜYESİ ADAYLARI
18 Şubat 2009 Çarşamba 12:24

SAADET PARTİSİ MECLİS ÜYESİ ADAYLARI

Saadet Partisi Belediye Meclis ve İl Genel Meclis Adayları belli oldu. İşte adayların listesi:

KONYA İLİ KARATAY İLÇESİ SAADET PARTİSİ

İL GENEL MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAYLARI

 

S.N.         Adı Soyadı                             Mesleği

1               Murat Yılmaz                         Esnaf

2               Ahmet Bestil                          Sanayici

3               Hüseyin Koçak                       Çiftçi

4               Hacı Mehmet Tankaya           Esnaf

5               Kamil Sert                              Müteahhit

6               Cumali Çelikel                        Tüccar

 

KONYA İLİ KARATAY İLÇESİ SAADET PARTİSİ

BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAYLARI

 

S. No       Adı Soyadı                             Mesleği

1               Osman Çelik                           Mali Müşavir

2               Halis Nükte                            Yönetici

3               Ali Genç                                 Esnaf

4               Abidin Taşkazan                    Sanayici

5               Ahmet Ayaz                           Sarraf

6               Mehmet Ünal                         Tüccar

7               Kudret Tosun                         Sanayici

8               Ünal Yetişen                          İş Adamı

9               Yusuf Bacak                          Esnaf

10             Muhsin Bıçakcı                     

11             Selahattin Çelik                      Besici

12             Nurettin Alemdar                   Sanayici

13             Abidin Çaçık                          Elektrikçi

14             Mehmet Kaya                         Halkla İlişkiler Uzmanı

15             Remzi Can                              Müteahhit

16             Mehmet Gülyavşan                Esnaf

17             Erdem Erdemoğlu                  Tuhafiyeci

18             Aziz Yılmaz                           Tüccar

19             Faruk Kılıçarslan                    Tüccar

20             Ali Osman Küçükkaralar        Emekli İşçi

21             Ahmet Mahir Çiftçi                Harita Müh.

22             Salih Gülüstan                        Esnaf

23             Mehmet Koç                          Esnaf

24             Veysel Eren                            Ziraat Müh.

25             Abdülbaki Ünüvar                 Emekli

26             Fatih Özsoy                            Gazeteci

27             İbrahim Yılmaz                      Matbaacı

28             Latif Dursun                           Tornacı

 

SAADET PARTİSİ KARATAY İLÇESİ

KONTENJAN ADAYLARI

 

S. No.      Adı Soyadı                             Mesleği

1               Aziz Oruç                               Mimar

2               Ali Kayapınar                         İnş. Müh.

3               Mustafa Kır                            Emekli Memur

 

KONYA İLİ MERAM İLÇESİ SAADET PARTİSİ

İL GENEL MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAYLARI

 

S.No.       Adı Soyadı                             Mesleği

1               Esat Ulu                                 İş Adamı

2               Süleyman Okka                      Yönetici

3               Hüseyin Seleş                         Eğitimci

4               Mustafa Karagül                    Plasiyer

5               Özcan Dalgıç                          İşletmeci

6               Ahmet Yiğit                           Yönetici

7               Metin Culun                           Esnaf

 

SAADET PARTİSİ MERAM İLÇESİ SAADET PARTİSİ

BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAYLARI

 

S. No       Adı Soyadı                             Meleği

1               Kazım Horzum                       İnş. Müh.

2               Ahmet Yalçın                         Tüccar

3               Süleyman Erol                        İktisatcı

4               Hilmi Sevim                           Harita Müh.

5               Mehmet Kurhan                     Sanayici

6               Süleyman Küçük                    Yönetici

7               Durmuş Sözer                         Müteahhit

8               Ali Toros                                Tekniker

9               Mesut Solak                           İşçi

10             Kerim Yaman                         Sanayici

11             Mehmet Esen                         Sanayici

12             Fahri Eken                              Sanayici

13             Mustafa Uyar                         Müteahhit

14             Tamer Doğar                          Esnaf

15             Agah Yarar                             Mimar

16             Hasan Zorlu                            İnş.Müh.

17             Fatih Emiroğlu                       Muhasebeci

18             Lokman Kuşoğlu                    Sanayici

19             Maşallah Aydın                      Çiftçi

20             Mutlu Öcal                             Ziraat Mühendisi

21             Murat Şekerci                         Tüccar

22             Hüseyin Aytekin                    Sanayici

23             Mehmet Fatih Kaya               Esnaf

24             Mesut Demir                          Esnaf

25             Harun Melekoğlu                   Tüccar

26             Kadir Öz                                Çevre Mühendisi

27             Ali Bülbül                               İnş. Müh.

28             Fatih Aydemir                        Yönetici

29             Bekir Saçak                            Muhasebeci

30             Fatih Özdemir                        Muhasebeci

31             Seyit Ahmet Güzel                 Emekli

32             Ümit Aydın                            Esnaf

33             Melih Kıymet                         Esnaf

                                                               

SAADET PARTİSİ MERAM İLÇESİ

KONTENJAN ADAYLARI

 

S. No       Adı Soyadı                             Mesleği

1               Ali Rıza Kapcı                        Maden Müh. Yönetici

2               Mustafa Bulmaz                     Sanayici

3               Mikail Kuru                            İnş. Müh

4               Yener Sütcü                           İşletmeci

 

KONYA İLİ SELÇUKLU İLÇESİ SAADET PARTİSİ

İL GENEL MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAYLARI

 

S.N.         Adı Soyadı                             Mesleği

1               Ali Mücevher                         Tek. - Antrenör

2               Abdullah Altuntaş                  İş Adamı

3               İsmail Aydilek                        Eğitimci

4               Ali Ülküer                              Em. Müdür

5               Hilmi Başaran                         İş Adamı

6               Kemal Karabulut                    Çiftçi

7               Süleyman Orhan                     Emekli

8               Ömer Sarıbaş                          İşletmeci

9               Ahmet Güler                          Emekli

 

KONYA İLİ SELÇUKLU İLÇESİ SAADET PARTİSİ

BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAYLARI

 

S. No       Adı Soyadı                             Mesleği

1               Mustafa Derbentli                  Avukat

2               Vedat Özkan                          Yönetici

3               Muammer Motorcu                Sanayici

4               Lütfi Çelik                              Müteahhit

5               Burhan Nokta                         İş Adamı

6               Bekir Yıldız                            Tüccar

7               Mehmet Depreli                     Elekt. Tek.

8               Bayram Ali Yılmaz                Tüccar

9               Yusuf İsen                              Eğitimci

10             Halil Yarar                              Esnaf

11             Hasan Bircan                          İktisatçı

12             Tahsin Alkanat                       Topoğraf

13             Fatih Oruç                              İnş.Müh.

14             Muhammet Uzun                   İşletmeci

15             Adnan Yeşilyurt                     Müteahhit

16             Abdülmecit Yavuz                 Sondör

17             Mehmet İnci                           Mimar

18             Mustafa Demir                       Yönetici

19             H.Hüseyin Çakmak                Sanayici

20             İlyas Bolur                              İktisatçı

21             Mehmet Altunsöz                   Kimyacı

22             Niyazi Ayaz                           Sanayici

23             Seyit Ali Uslu                         Mak.Müh.

24             Mehmet Kızıltoprak               Em. Asker

25             Muhammet Acar                    Yönetici

26             Ruhi Dağar                             Esnaf

27             Ahmet Çiftçi                          Sanayici

28             Davut Bulut                           Yayıncı

29             Ahmet Öztürk                        Esnaf

30             Abdül Avcı                            Esnaf

31             Mehmet Yılmaz                      Eğitimci

32             Mustafa Eken                         Tüccar

33             Faruk Akgül                           Eğitimci

                                                               

SAADET PARTİSİ SELÇUKLU İLÇESİ

KONTENJAN ADAYLARI

 

S. No       Adı Soyadı                             Mesleği

1               Kutsi Öncü                             Doktor

2               Vahdettin Özdemir                İnş.Müh.

3               Ali Göksuçukur                      Mimar

4               Şems Necmi Acar                   İş Adamı

 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
  • GÜNDEM
  • İLÇELER
  • 3. SAYFA
  • BÖLGE







  • Muş’ta İsrail Protestosu
  • Hakan Şükür, Polis Ailelerini Ziyaret Etti
  • Hatay'da Kaçakçılık Operasyonundan 25 Kişi Tutuklandı
  • Slovenya Cumhurbaşkanı Türkmenistan’ı Ziyaret Etti
  • Merzifon Tso Başkanı Altınay: İhracat Hedefimiz 1 Milyar Dolar


KONYA DÜĞÜNLERİ


Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Merhaba Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0332 350 04 44 / Faks : 0332 353 43 36 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA