1. HABERLER

  2. TÜRKİYE

  3. Nazilli Belediye Meclisi Haziran ayı olağan toplantısı yapıldı
Nazilli Belediye Meclisi Haziran ayı olağan toplantısı yapıldı

Nazilli Belediye Meclisi Haziran ayı olağan toplantısı yapıldı

Nazilli Belediye Meclisi Haziran 2017 dönemi olağan toplantısı yapıldı. Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık Başkanlığında toplanan meclis toplantısında...

A+A-

Nazilli Belediye Meclisi Haziran 2017 dönemi olağan toplantısı yapıldı. Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık Başkanlığında toplanan meclis toplantısında 5 gündem maddesi görüşüldü.

Nazilli Belediyesi Haziran 2017 dönemi olağan toplantısı 1. birleşiminin 1. oturumu Belediye Meclis Salonunda Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık'ın başkalığında gerçekleşti. Belediye Meclisinde 5 gündem maddesi görüşülüp karara bağlandı. Meclis Toplantısının ilk gündem maddesinde Yeşil Mahallede Regülatör yerinin imar planı değişikliği görüşülerek oy birliği kabulüne karar verilirken, Pınarbaşı Mahallesindeki 2394 ada 3 parselin bina cephelerinin 75 metre olarak blokların teşkil etmesi kararı oy birliği ile kabul gördü.

Meclis toplantısında imar plan değişiklikler de görüşüldü. İsabeyli Mahallesi 5200 Parsele Trafo Binası Yeri İşlenmesine Yönelik çalışmaların yapılması ve Zafer Mahallesinde 2096 Ada 3 Parsel İçin 1/1000 ölçekli uygulama imar planı değişikliği oy birliği ile kabul edildi.

Meclis toplantısının son gündem maddesinde Dallıca Mahallesinin 166 Ada 4 Parselindeki Meskenin kat irtifakı ve kat mülkiyeti kurulmasına müteakip taşınmazların ferdileştirilmesi işlemleri, satış işlemleri ve tahsis işlemlerinin yapılabilmesi için Encümene yetki verilmesinin görüşülerek oy birliği ile karara bağlandı.

Meclis Toplantısında bir de ek gündem maddesi görüşüldü. Ek gündem maddesinde, Karaçay Mahallesi 6306 sayılı afet riski alan ilan edilen 10 hektarlık yerin iş ve işlemlere yönelik protokolün TOKİ ile imarlanması için Belediye Başkanı Haluk Alıcık'a yetki verilmesi oy birliği ile kabul edildi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.