1. HABERLER

  2. TEKNOLOJİ

  3. “Kendinizi ya da markanızı Marka Strateji Danışmanı ile Nasıl Farklılaştırırsınız?”
“Kendinizi ya da markanızı Marka Strateji Danışmanı ile Nasıl Farklılaştırırsınız?”

“Kendinizi ya da markanızı Marka Strateji Danışmanı ile Nasıl Farklılaştırırsınız?”

“Kendinizi ya da markanızı Marka Strateji Danışmanı ile Nasıl Farklılaştırırsınız?”

A+A-

Marka Strateji Danışmanı Didem Moralıoğlu'nun marka iletişim metotları ile Markanızın Üzerine Ay Doğacak!

 

Ayrı bir uzmanlık ve özenli çalışma gerektiren marka olma alanında, kendini kanıtlamış kendisinden de kişisel markasını yaratmış profesyonel marka strateji danışmanı Didem Moralıoğlu'ndan geliyor.

“Marka strateji danışmanlığı hem kurumlar hem de kişiler için görünür olmanın

yeni halidir” diyor…

 

Aldığı eğitim ve uzun yıllardır sürdürdüğü profesyonel çalışmalarla, pazarlama ve markalama alanlarında uzmanlaşan, deneyimlerini çeşitli projelerde başarıya dönüştüren Didem Moralıoğlu, Marka strateji danışmanlığı adını verdiği özgün metodu ile kişilerin markalaşması ile ilgili kişisel marka danışmanlığıyla birlikte, markalaşmak ya da markasını geliştirmek isteyen kurumlara özel marka strateji danışmanlığı hizmetiyle yeni bir gelecek sunuyor. Moralıoğlu, marka haline gelmek ya da marka sahibi olmak isteyen girişimcilere ve kişilere, temelden hedefe uzanan bütüncül kişisel marka danışmanlığı hizmet yaklaşımını, kendine özgün marka iletişim metoduyla harmanlayarak kişileri markalaştırıyor.

 

Markanıza ya da gelecekteki markanıza dair hayalleriniz mi var? Peki, onları cesaretle beslediniz mi? Yoksa sadece hayal kurmakla mı yetinmek niyetindesiniz? Gerçekleşeceklerine inanıyor musunuz? Şimdi bu soruların cevaplarını çok daha kolay bulabilir, potansiyelinizi, imkânlarınızı, sizi bekleyen riskleri ve aşma yollarını bugünden görebilirsiniz. Bu yolda en güçlü adımları, Moralıoğlu’nun profesyonel marka strateji danışmanlığı desteği ile atabilirsiniz.

 

İster kurumsal ister kişisel bir markayı geliştirmek istiyor olun. İsterseniz sıfırdan bir marka inşa etmenin peşine düşün. Kişisel marka danışmanlığı ve kurumsal marka strateji danışmanlığı hizmetiyle, markalaşma faaliyetinin en önemli boyutlarından biri olan marka strateji danışmanlığı konusunda, size derinliğine ışık tutmayı vadediyor. Didem Moralıoğlu, öncelikle kişisel marka danışmanlığında sizi profesyonel açıdan bütünüyle tanımak üzere bir hazırlık süreci gerçekleştiriyor. Kendi yargılarına mesafe koyarak, sizin ve işinizin kendine özgü olduğunu, kendi kimliğini taşıması gerektiğini bilerek gerçek bir empati kuruyor. Bilginizi, inançlarınızı, beklentilerinizi, yeteneklerinizi, duygularınızı ve vizyonunuzu analiz ediyor. Marka kimliğinizin hangi motifleri taşıması gerektiğini, nerede, nasıl konumlanabileceğini, nasıl bir markalamanın hayallerinizi tatmin edeceğini, markanızın rekabette nasıl bir hazırlık ve donanımla yola çıkması gerektiğini tespit ediyor. Ardından, dopdolu bir bilgi birikimi ve mesleki deneyimin üzerine, marka geleceğinizin yol haritasını belirleyecek bulguları, bilimsel yöntemlerle değerlendirmenize sunuyor. Üstelik bu marka strateji danışmanlığı aydınlatıcı, harika bir rehbere işaret ediyor. Adımlarınızı yavaşlatabilecek, markanıza ket vurabilecek engelleri belirlemenizi, gerekli çözümleri erkenden üretmenizi sağlıyor. Bekleyen fırsatlara ilişkinse, farkındalığınızı maksimum düzeye çıkarıyor.

 

Moralıoğlu’nun marka strateji danışmanlığıyla siz de yakın, orta ve uzun vadede markanızı nelerin beklediğini görebilir, stratejinizi profesyonel bir yardım ve yakın ilgi ile çizebilir, başarıya doğru rahat adımlarla yürüyebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.