1. YAZARLAR

  2. Murat Ata

  3. Gizli Güçlerin Darbe Oyunları
Murat Ata

Murat Ata

Köşe Yazarı
Yazarın Tüm Yazıları >

Gizli Güçlerin Darbe Oyunları

A+A-

Gizli Güçlerin Darbe Oyunları  adlı kitap çalışmam Allah’ın izni ve yardımıyla bu hafta okurlarımızla buluşmaya başlamıştır.

**

Ülkemizin ve İslam ümmetinin başına örülen çoraplarla musallat edilen belaların, altında yatan gerçekleri, gerekçeleri ve arkasında duran gizli güçleri araştırdım. Elde ettiğim bilgileri analiz edip kendi fikirlerimle yorumlamaya çalıştım. Tüm insanlığa duyurabilmek adına da yazıya döküp kitap haline getirdim.

**

Uyanışa başladığına inandığım milletimize ve İslam ümmetine hasbelkader faydalı bir katkım olmalı düşüncemin, bir kişi bile olsa uyanışına vesile olayım çabasının ürünü oldu bu kitap.

**

Okuyan herkesin kendi duygu ve düşüncelerinden kesitleri, cümleler ve sözcükler halinde bu kitapta bulabileceğini tahmin ve ümit ediyorum. Kitabım ve yazılarımla ilgili her türlü eleştiri, beğeni ve paylaşımlarınızı da bekliyor, beğendiğiniz takdirde başkalarına tavsiye etmenizi özellikle rica ediyorum...

**

Kitabımızın içeriği hakkında fikir sunan tanıtım yazımı burada sizlere sunuyorum: "Hak ve adaletten, menfaatimiz icabı uzaklaştığımız her vaka, vicdanımızda büyüyen yaraları artırmanın ötesine geçemez. Yıllar içinde süreklilik hali alan ve önüne geçilmez olan bu durum, yaklaşan felaketimizin yüreğimizde sızlayan habercisidir. Bu nedenledir ki, her birimiz başımızı ellerimizin arasına alıp düşünmeli, Hakka karşı açıkça belirginleşen bu başkaldırının neresinde duracağımızın, nasıl hareket edeceğimizin kararını net bir şekilde vermeliyiz"

**

Cenab-ı Allah’ın egemenlik nimetiyle ödüllendirdiği ve bu egemenliğin çok yakıştığı ve de özdeşleştiği  Türk Milletinin fertleri olarak, asırlar boyu taviz vermediğimiz özelliğimizi ‘’boyunduruk altına girmemeyi’’ sonraki nesillerimize aktarabilmemizin en temel şartı, Hakkın ve haklının tarafında olmamıza bağlıdır.

**

Masumların kanları, öksüz ve yetim kalan çocukların gözyaşları, yürekleri parçalayan feryatlarla asırlardır yeryüzünde,  semada ve tüm Kainatta "La ilahe illallah’’ Tevhidi ile beraber yankılanmaktadır. Vicdanımıza dönüp dikkat kesildiğimizde, duyabileceğimiz bu çağrıya kulak vermeli, bizlere emanet edilen bu toprakları kanlarıyla yoğuran, Şehit ve Gazilerimizin gösterdiği fedakarlıklara, sonuna kadar sahip çıkmalıyız…’’ Allah’ın selamı hepimizin üzerine olsun.

 

Bu yazı toplam 1808 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.