1. HABERLER

  2. ADS

  3. Bursa OSGB Firmaları
Bursa OSGB Firmaları

Bursa OSGB Firmaları

Bursa OSGB Firmaları

A+A-

İş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini vermek üzere kurulmuş olan ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının yetkilendirdiği özel kuruluşlara OSGB – Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimleri denir. Osgb firmaları İş Sağlığı ve Güvenliği Yasasının şirketlere verdiği yükümlülüklerin yerine getirilmesinde şirketlere yardımcı olmaktadır. Şirketlere iş güvenliği uzmanı ve işyeri hekimi temin etmekte, iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri vermekte ve işverene danışmanlık yapmaktadır. İşverenler işyeri hekimini ve iş güvenliği uzmanını kendisi istihdam edebileceği gibi Osgb firmalarından da temin edebilir. Ortak sağlık ve güvenlik birimleri işyerlerinde sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı yaratmak için her türlü önleyici ve düzenleyici faaliyetleri düzenlemektedir.

Bursa OSGB firmaları da Bursa ve çevre illerdeki işyerlerine iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri vermektedir. Gözetim OSGB olarak Bursa’da bulunan yüzlerce firmaya iş sağlığı ve güvenliği hizmeti veriyor, deneyimli ve sertifikalı işyeri hekimi ve iş güvenliği uzmanı temin ediyoruz. İşyerlerinde yasa ve yönetmeliklere uygun olarak çalışanların sağlık gözetimi, çalışma ortamının gözetimi, iş güvenliği v sağlığı eğitimleri, danışmanlık, risk analizi, acil durum planı, ilk yardım, kayıt ve istatistik gibi faaliyetleri yürütüyoruz.

İşyerlerinde yürütülen bu çalışmaların amacı iş kazalarını ve meslek hastalıklarını önlemek, iş yerini sağlıklı ve güvenli çalışma alanı haline getirmektir. Bu hizmetler işyerinin tehlike sınıfına ve çalışan sayısına uygun olarak verilmektedir. Bu hizmetleri OSGB’ lerden almak işverene önemli avantajlar sağlar. İşveren kanun ve yönetmelikleri takip etme zorunluluğundan kurtulur. Osgb işveren adına kanun ve yönetmelikleri takip eder. Tüm iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri tek yerden yürütülür, iş akışında aksama yaşanmaz. Her hizmet için personel istihdam etmek zorunda kalınmaz.

Bursa OSGB firmaları arasında profesyonel hizmet anlayışıyla öne çıkan Gözetim OSGB firmamız uygun fiyatlarıyla da müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Kurumunuz tehlikeli ve çok tehlikeli sınıfta yer alıyorsa ve en az bir çalışanınız varsa, kurumunuz az tehlikeli sınıfta yer alıyor ve 50 nin üzerinde çalışanınız varsa Gözetim Osgb’ den işyeri hekimi ve iş güvenliği uzmanı hizmeti alabilirsiniz. İşyeriniz verdiğimiz hizmetlerle sağlıklı ve güvenli bir çalışma alanı haline gelecektir.

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum