1. YAZARLAR

  2. Murat Ata

  3. Algılara gizledikleri kehanetleri bozmak
Murat Ata

Murat Ata

Köşe Yazarı
Yazarın Tüm Yazıları >

Algılara gizledikleri kehanetleri bozmak

A+A-

Şu an üzerinde çalıştığım ‘’İLLİ&MÜNADİ’’ kitabımın araştırmaları derinleştikçe ortaya çıkan manzaranın ürkütücü olduğunu söylemem gerekiyor. Lakin biz; "Hani kâfirler seni tutuklamak veya öldürmek, ya da (Mekke’den) çıkarmak için tuzak kuruyorlardı. Onlar tuzak kuruyorlar. Allah da tuzak kuruyordu. Allah, tuzak kuranların en hayırlısıdır’  (Enfal 30)                                                                                                              ayetine iman ettiğimizden, içimiz daima müsterih olacak.

**

Öncelikle İllüminati kelimesini İLLİMÜNATİ olarak yazma nedenimi açıklayarak konuya başlamak istiyorum. İLLİ Kelimesinin Türk dil kurumu sözlüğündeki karşılığı ‘’nedensel ’’ anlamında açıklanıyor. ‘’Münadi’’ ise yine (TDK) ya göre Kamuya duyurulmak istenilen şeyleri yüksek sesle haber vermeyi iş edinmiş olan kimse diye belirtiliyor. Bazı kaynaklarda Tellal olarak da işlenmiştir. Bu yapının algı operasyonlarını artık neredeyse bağırarak gerçekleştirdiklerinden dolayı, bu gizemli yapıyı ben İLLİMÜNATİ diye adlandırıyorum. Bu durumun izahını kitabımda daha ayrıntılı açıklıyorum.

**

Esas anlatmak istediğim ise, bu esrarengiz örgütlenmenin kan akıtmaya doymadığı ve doymayacak olmasıdır. Bizlerin ise, egemenliğimize göz dikenleri eninde sonunda pişman edeceğimizi anlamalarını sağlamamız ile ilgilidir. Oluşturmak istedikleri sistemleriyle, uydurmuş oldukları sözde bir din çatısı altında insanları toplamayı başaramadılar. Bazı hamleleri de geri tepmiş görünüyor.  Tabi ki bunda Milletimizin büyük bir rolü olmuştur. Özellikle 15 Temmuzda, onların akıllarıyla alay edercesine göstermiş olduğumuz cesaret ve özveri paniklemelerine, tasarladıkları projeleri değiştirmelerine ya da öne almalarına neden oldu. ABD halkı sandığa gittiğinde, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı ve Rusya başkanı Putin’i akıllarının bir köşesine tutarak oylarını kullandılar diye tahmin ediyorum. Bu da Trump’ın seçilmesi ve de dünya dengelerinin yerinden oynaması demekti.  Bu yapının, olayları kendi lehlerine çevirme becerilerinden daha önce bahsetmiştim. Trump’ın seçilmesiyle ortaya çıkan manzarayı da kendi menfaatleri doğrultusunda kullanmaya başladılar bile. Sürekli Rusya üzerinden yürüyerek Ortadoğu’nun yeraltı zenginliklerini ve kendilerinin yer üstü projelerini ellerinden kaçırmak istemiyorlar.

**

 Avrupa Ortadoğu ve Asya kıtasında yaşayan birçok insan 3. Dünya savaşının başladığını ve bu savaşın farklı boyutlarda sürdüğünü dillendirmektedir. Savaş yöntemleri ve taktikleri teknoloji ile beraber değişmiş olsa da büyük çarpışmaların olacağını düşünenlerin sayısı da az değildir. Rusya ile Türkiye arasında kriz çıkarma çabaları, Türkiye, Rusya ve Çin’in oluşturabileceği güçlü bir kanadı devre dışı bırakma planlarına yöneliktir. Cumhurbaşkanımızın izlediği taktik ve sergilediği duruş Suriye sorununda ivmeyi çözüme doğru yönlendirmiş, büyük bir savaş olasılığını da şu an için taca atmıştır. CHP’nin bu oyunu görmemesi ise tam bir akıl tutulmasıdır. CHP'ye rağmen Anayasa değişikliği teklifi ve yeni Cumhurbaşkanlığı sistemi referandumla inşallah yürürlüğe girecektir. Bu hamle de İLLİMÜNATİ nin ve batılı hizmetkarlarının elini büyük oranda zayıflatacaktır. Ülkemizde ki İç savaş çıkarma çabaları da, her türlü kaos ve kriz çıkarma denemeleri de Cenabı Allah’ın izniyle, halkımızın bilinçlenmesi ve  direnmesiyle öncekiler gibi bertaraf edilecektir.

**

Tabi ki daha fazla çalışmamız, daha fazla bilinçlenmemiz daha sıkı birleşmemiz ve uyanık olmamız şarttır. Daha güçlü ve diri olabilmemiz için de, AB ülkelerine ve ABD ye, ekonomik bağımlılığımızı en aza indirebilmemiz, 2023 ten önce madenlerimizi çıkarıp işlemeye başlamamız gerekmektedir. Ege bölgemizdeki Altın, iç Anadolu da ki Bor ve güneydoğudaki petrol ve doğal gaz madenlerimizi işleyelim artık. O zaman, Teröre finans ve lojistik sağlayan Almanya başta olmak üzere AB ülkelerine, ABD ye ve perde arkasına gizlenerek işlerini yürüten İngiliz&İsrail işbirliğine mesajımızı açık ve net iletmiş oluruz.  Allah’ın Selamı hepimizin üzerine olsun…

Bu yazı toplam 1714 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum